رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

استاندار قزوین :مدیران،ترس از تصمیم گیری را کنار گذاشته و خطر پذیر باشند/ جبران عقب ماندگی با روحیه بسیجی امکان پذیر است


27 آبان, 1400 - 13:36 -- روابط عمومی 7
استاندار قزوین:

استاندار قزوین :مدیران،ترس از تصمیم گیری را کنار گذاشته و خطر پذیر باشند/ جبران عقب ماندگی با روحیه بسیجی امکان پذیر است

استاندار قزوین گفت: مدیران از رفتارهای عادی و کلیشه‌ای خارج شوند پس از تصمیم گیری را کنار گذارند

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

 

 

 محمد مهدی اعلایی روز پنجشنبه در شورای اداری استان قزوین اظهار داشت:  داشتن روحیه خطرپذیری مدیران اهمیت زیادی دارد و یکی از شاخص های اثرگذار در تسریع امور و زندگی فردی و اجتماعی موضوع جسارت ریسک کردن است.

اعلایی گفت: شاید بتوان اذعان کرد مناسب ترین مدیریت ریسک توسط امام راحل(ره) در ابتدای انقلاب با تشکیل بسیج و به صحنه آوردن مردم صورت گرفت و امروز هم این نسخه می تواند گره گشای مشکلات باشد.

استاندار قزوین تاکید کرد : چهره های موثر در جامعه به نهادینه شدن روحیه ایثار تاکید داشته باشند که در بستر تقویت روحیه ایثار و از خودگذشتگی،با ترجیح دادن منافع جمعی و ملی بر منافع شخصی بسیاری از معضلات قابل حل خواهد بود.

اعلایی اضافه کرد: دولت سیزدهم با روحیه و آرمان بسیجی روی کار آمده و انتظار می رود آن چیزی که مختصات یک روحیه بسیجی است در میدان تبلور پیدا کند.

استاندار قزوین با اشاره به اولویت موضوع آب در استان گفت: اجرای طرح های آبی در استان باید با مطالعه دقیق باشد، در حوزه آب فقط مطرح کردن مشکلات کافی نیست بلکه برای حل مشکلات این حوزه ارائه راهکار مهم است و باید در اولویت بندی کارها تلاش کنیم تا سرعت خدمت رسانی و تحول در استان شتاب گیرد.

اعلایی استاندار قزوین در شورای اداری استان بر دو محور تلاش در تحقق فرهنگ ایثارگری و ریسک عاقلانه در مدیریت تاکید نمود.