رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

استاندار قزوین : نگاه دولت حمایت از سرمایه گذاران و تولید است/ استاندار از دو واحد تولیدی در شهرستان آبیک بازدید کرد


3 آذر, 1400 - 12:28 -- روابط عمومی2

استاندار قزوین : نگاه دولت حمایت از سرمایه گذاران و تولید است/ استاندار از دو واحد تولیدی در شهرستان آبیک بازدید کرد

استاندار قزوین از دو واحد تولیدی در شهرستان آبیک بازدید کرد و در جریان مسایل و مشکلات آنها قرار گرفت

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

استاندار قزوین در جریان بازدید از این واحدهای صنعتی که در راستای تحقق شعار تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها صورت گرفت با تاکید بر حمایت از بخش خصوصی و سرمایه گذاری انجام شده، خواستار افزایش اشتغال و جهش تولید در این شهرک شد.

اعلایی اظهار داشت: نگاه دولت حمایت از سرمایه گذاران و تولید است و در این ارتباط از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد.

وی تصریح کرد: حل مشکلات واحدهای تولیدی استان، مهمترین رسالت و وظیفه مدیران است و تمام تلاش خود را در این زمینه به کار خواهیم گرفت.

اعلایی کمک به فعالان اقتصادی و صنعتی استان را ضروری دانست و تاکید کرد: بعد از این بازدیدها، مسائل آنها در ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان مطرح و در خصوص آنها تصمیم گیری می شود.

وی تاکید کرد: هدف ما از این بازدیدها شناسایی نقاط ضعف و قوت واحدهای تولیدی و رفع موانع تولید در واحدهای صنعتی و تولیدی است.

استاندار قزوین در ادامه از یک شرکت در حوزه تولید قالب صنعتی قطعات خودرو و قطعات پلیمری در شهرستان آبیک با بیش از ۵۰۰ نیروی کار بازدید کرد.

محمد مهدی اعلایی استاندار قزوین به همراه قبادی معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار ، احمد پورفرماندار شهرستان آبیک، افضلی رئیس سازمان صمت قزوین ، خانپور مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی قزوین ، زکی زاده مدیر کل دفتر اقتصادی استانداری و جمعی از مدیران اقتصادی استان از واحد نوآور ارتباط صنعت ، تولید کننده انواع دسته سیم غیر خودرویی ، کابل و مونتاژ برد با اشتغالزایی ۴۰۰ نفر واقع در کاسپین ۲ آبیک بازدید کرد.