رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

استاندار قزوین:آرمان های مقتدرانه ایران اسلامی مرزها را در نوردیده است


16 دى, 1400 - 16:55 -- خبر ۱

استاندار قزوین:آرمان های مقتدرانه ایران اسلامی مرزها را در نوردیده است

استاندار قزوین گفت:باورهای عمیق مردم ایران در خصوص آرمان‌های انقلاب اسلامی مرزها را در نوردیده است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

محمدمهدی اعلایی روز پنجشنبه در سی و چهارمین سالگرد شهدای خوزنین از توابع شهرستان بویین زهرا در مسجد جامع بیان داشت دشمنان انقلاب اسلامی روزگاری با حقارت به منطقه آمدند و در نهایت با حقارت منطقه را ترک خواهند گفت، چرا که باورهای عمیق مردم ایران در خصوص آرمان‌های انقلاب اسلامی مرزها را در نوردیده است.

وی اضافه کرد: اگرچه دنیای امروز ما آکنده از جرم و تباهی است، اما آرمان های انقلاب اسلامی  فراتر از مرزها تا عمق جنوب غربی آسیا نفوذ کرده و به گوش ملت‌های دیگر رسیده و سبب شده تا انسان های آزادی خواه و ظلم ستیز آن را پیگیری کنند.

اعلایی به بخشی از سخنان امام خمینی (ره) اشاره کرد و گفت: امام راحل فرمودند ملتی که شهادت دارد اسارت ندارد، این جمله اگرچه عادی شمرده می‌شد، اما اکنون عمق مفهوم آن احساس می‌شود و به راستی که این شهدای جنگ تحمیلی و انقلاب اسلامی بودند که با خود نهال مقاومت و استقامت در برابر استکبار و سلطه را آبیاری کردند.

استاندار قزوین بیان داشت: شهدایی چون سلیمانی‌ها جان خود را در راه اسلام و انقلاب فدا کردند، ما نیز امروز باید با تکیه بر عدالت و عقلانیت و با اولویت قرار دادن خواسته های مردم مسیر تحقق اهداف متعالی نظام را برای خدمتگذاران ترسیم کنیم.

نماینده دولت در استان قزوین خاطرنشان کرد: امروز دشمنان نظام و انقلاب مدام درحال تخریب دستاوردهای انقلاب اسلامی هستند، اما غافل از اینکه با وجود همه مشکلات موجود در جامعه، در راس کار یک ربیس جمهوری وفادار و مومن قرار دارد و همه مردم به آینده بهتر این کشور امیدوار هستند.

اعلایی در پایان یادآور شد: روح برگزاری این گونه مراسم بر گرفته از تاریخ معنوی مردم این دیار است که با شهدای خود دین خود را به انقلاب و اسلام ادا کرده‌اند.