رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

با حکم استاندار قزوین؛سرپرست فرمانداری بوئین زهرا منصوب شد


19 دى, 1400 - 12:25 -- خبر ۱

با حکم استاندار قزوین؛سرپرست فرمانداری بوئین زهرا منصوب شد

با حکم محمد مهدی اعلایی استاندار قزوین محمد ادیب رامندی به عنوان سرپرست فرمانداری بوئین زهرا منصوب شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

 

متن حکم سرپرست فرمانداری بوئین زهرا به شرح ذیل است:
 
جناب آقای محمد ادیب رامندی

سلام علیکم
با عنایت به مراتب شایستگی، تعهد و تجارب ارزنده جنابعالی، به موجب این حکم به عنوان سرپرست فرمانداری شهرستان بوئین زهرا منصوب می شوید.

 انتظار می رود با اتکال به خداوند متعال و سرلوحه قرار دادن بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی و مفاد عهدنامه مدیران دولت مردمی، با روحیه انقلابی، پاکدستی، فسادستیزی، قانونمداری و عدالت، محوری، با تأکید بر گره گشایی از مشکلات مردم شریف آن شهرستان، در راستای تحقق آرمان بلند عدالت، پیشرفت و رفع فقر و تبعیض کوشا باشید. 

تلاش برای بهره مندی حداکثری از ظرفیت گروه های مردمی، توسعه عادلانه زیرساخت‌های اقتصادی و حمایت همه جانبه از تولید، برنامه ریزی اصولی و جدی برای تعالی شاخص های فرهنگی و کاهش آسیب های اجتماعی از طریق ارتباط مداوم با مردم و نخبگان، ارتقای سرمایه و اعتماد اجتماعی با رعایت اصل مهم اخلاق مداری و تعامل سازنده و مستمر با کلیه دستگاههای اجرایی و نهادهای انقلاب اسلامی مورد انتظار است. 

 امید است با استعانت از درگاه ایزد منان و در سایه توجهات حضرت ولیعصر(عج) و پیروی از منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و پیگیری شعارهای رئیس جمهور محترم و دولت مردمی ایشان در عمل به وظایف محوله موفق و مؤید باشید. 

محمدمهدی اعلائی

 

ادیب رامندی دارای مدرک کارشناسی ارشد برنامه ریزی شهری بوده و به سوابق وی میتوان به شهردار دانسفهان، نائب رئیس شورای اسلامی شهر دانسفهان و  عضویت در هیات نظارت و هیات اجرایی انتخابات بخش رامند اشاره کرد.