رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

برنامه های سوم خرداد مردم محور و به دور از کلیشه برگزار شود


19 ارديبهشت, 1401 - 15:57 -- کارشناس۲
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری:

برنامه های سوم خرداد مردم محور و به دور از کلیشه برگزار شود

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری قزوین گفت: باید سعی شود در مراسم های سوم خرداد از برنامه های تکراری و کلیشه ای پرهیز و تمامی برنامه ها مردم محور و با لحاظ صرفه جویی لازم اقتصادی برگزار شود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

ابوالحسن کبیری روز دوشنبه در جلسه هماهنگی برنامه‌های گرامیداشت سوم خرداد با اشاره به تدارک ویژه استان قزوین برای بزرگداشت سالروز سوم خرداد اظهار داشت: مراسم بزرگداشت سوم خرداد در دولتخانه صفوی با اجرای برنامه های متعدد فرهنگی، هنری و تفریحی متناسب با شأن خانواده شهدا و ایثارگران برگزار می شود.

وی افزود: علاوه بر این برنامه که به صورت محوری برگزار می شود، برنامه های دیگری از جمله غبارروبی مزار شهدا، دیدار با خانواده شهدا، فضاسازی دستگاه های دولتی و معابر عمومی و همایش های بصیرتی در مساجد سراسر استان در دستور کار قرار دارد.

کبیری اضافه کرد: البته باید سعی شود در مراسم های سوم خرداد از برنامه های تکراری و کلیشه ای پرهیز و تمامی برنامه ها با لحاظ صرفه جویی لازم اقتصادی برگزار شود.

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری قزوین گفت: بازخوانی حماسه آفرینی رزمندگان و شرح عملیات‌های دفاع مقدس از اهمیت بالایی برخوردار است و دشمن برای تخریب این حماسه سازی ها و جانفشانی ها شبانه روز در حال توطئه و تخریب می باشد.

وی اظهار داشت: هر کدام از عملیات های دفاع مقدس به سهم خود نقش آفرینی ویژه‌ای در آن دوران داشته اند و باید بازخوانی این عملیات ها برای نسل جوان انجام و این ایثارگری ها برای آنها تبیین شود.

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری قزوین با بیان اینکه به هر میزان که برگ‌های زرین دفاع مقدس برای نسل جوان برجسته شود توفیقات بیشتری خواهیم داشت، اظهار داشت: دشمن تمام تلاش خود را برای انحراف جوانان ایران اسلامی از فرهنگ عاشورایی و مهدوی انجام می دهد و برای مقابله با این موضوع یکی از مهمترین اقدامات ترویج فرهنگ دفاع مقدس است.