رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

با حکم استاندار قزوین سرپرست فرمانداری شهرستان تاکستان منصوب شد


28 خرداد, 1401 - 21:01 -- کارشناس۲

با حکم استاندار قزوین سرپرست فرمانداری شهرستان تاکستان منصوب شد

‍ با حکم محمدمهدی اعلایی استاندار قزوین‌، اسداله حمزئی با حفظ سمت به عنوان سرپرست فرمانداری شهرستان تاکستان منصوب شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

متن این حکم به شرح ذیل است؛

جناب آقای اسداله حمزئی

سلام علیکم

با عنایت به مراتب شایستگی، تعهد و تجارب ارزنده جنابعالی که از سرمایه‌های ارزشمند مجموعه وزارت کشور هستید به موجب این حکم با حفظ سمت به عنوان سرپرست فرمانداری شهرستان تاکستان منصوب می‌شوید.

انتظار می‌رود با اتکال به خداوند متعال و سرلوحه قرار دادن بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی و مفاد عهدنامه مدیران دولت مردمی، با روحیه انقلابی، پاکدستی، فسادستیزی، قانونمداری و عدالت محوری، با تأکید بر گره گشایی از مشکلات مردم شریف آن شهرستان، در راستای تحقق آرمان بلند عدالت، پیشرفت و رفع فقر و تبعیض کوشا باشید.

 تلاش برای بهره‌مندی حداکثری از ظرفیت گروه‌های مردمی، توسعه عادلانه زیرساخت‌های اقتصادی و حمایت همه جانبه از تولید، برنامه‌ریزی اصولی و جدی برای تعالی شاخص‌های فرهنگی و کاهش آسیب های اجتماعی از طریق ارتباط مداوم با مردم و نخبگان، ارتقای سرمایه اجتماعی با رعایت اصل مهم مردم داری و تعامل سازنده و مستمر با کلیه دستگاه های اجرایی و نهادهای انقلاب اسلامی مورد انتظار است.

 امید است با استعانت از درگاه ایزد منان و در سایه توجهات حضرت ولی عصر(عج) و پیروی از منویات مقام معظم رهبری(مدظله‌العال در عمل به وظایف محوله موفق و موید باشید.

محمدمهدی اعلایی
استاندار قزوین