رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

تحقق منافع عامه مردم در اولویت تصمیم گیری های استان قرار دارد


2 شهريور, 1401 - 18:08 -- کارشناس۲
استاندار قزوین:

تحقق منافع عامه مردم در اولویت تصمیم گیری های استان قرار دارد

استاندار قزوین گفت: تحقق منافع عامه مردم در اولویت تصمیم گیری های مجموعه مدیریتی استان قرار دارد و در این مسیر از هیچ گونه کوششی دریغ نخواهد کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

محمدمهدی اعلایی استاندار قزوین در نخستین روز از هفته دولت در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین اظهار داشت: برای برگزاری بزرگترین اجتماع بشری یعنی اربعین آماده می شویم، اجتماعی که به طور قطع اثرات و نتایج آن را در آینده خواهیم دید.

وی افزود: هفته دولت مزین به نام یکی از شهدای گرانقدر استان قزوین است و هر ساله مورد یادآوری قرار می‌گیرد، فردی که به دلیل صفات برجسته ای که داشت همواره به نیکی از وی یاد می شود. 

اعلایی گفت: به طور قطع همه خدمتگزاران مردم در مجموعه دولت می بایست منافع نظام اسلامی که منافع مردمی است را در اولویت برنامه های خود قرار دهند و در راستای تحقق آن قدم بردارند. 

استاندار قزوین اضافه کرد: دولت سیزدهم هم در فضای پیش رو، مبتنی بر آرمان‌ ها، در راستای منافع مردم حرکت می کند و این سازوکار در استان قزوین هم با تمام دقت اجرایی خواهد شد. 

نماینده عالی دولت در استان اظهار داشت: مجموعه مدیریتی استان قزوین تمام تلاش خود را در راستای تحقق منافع عامه مردم انجام می دهد و در این مسیر از هیچ گونه تلاشی دریغ نمی کند. 

وی افزود: در فضای چینش مدیریتی، تمام تلاش بر استقرار انسان‌ های مومن  پاک و سلیم النفس، وفادار به نظام و رهبری، با اخلاص و خدمت گذار به مردم بوده و این فرآیند مداوم است. 

استاندار قزوین گفت: توسط یک گروه نظارتی در پایان نیمه اول سال ارزیابی و بر عملکرد مدیران استان خواهیم داشت  و چنانچه نیاز به جابجایی باشد با اطلاع به مردم اتفاق خواهد افتاد.