رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

اجرای طرح بازار آب در استان قزوین منجر به تحولات مثبت اقتصادی خواهد شد


5 شهريور, 1401 - 16:03 -- کارشناس۲
استاندار قزوین:

اجرای طرح بازار آب در استان قزوین منجر به تحولات مثبت اقتصادی خواهد شد

استاندار قزوین گفت: اجرای طرح بازار آب که یکی از اقدامات دانش بنیان در حوزه کشاورزی است، منجر به تحولات مثبت اقتصادی در استان قزوین خواهد شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

محمدمهدی اعلایی استاندار قزوین روز شنبه در حاشیه دیدار معاون علمی و فناوری رئیس جمهور با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین اظهار داشت: استان قزوین در حوزه اقتصاد دانش بنیان دارای ظرفیت های متعددی است و خوشبختانه این ظرفیت ها مورد توجه ویژه معاون علمی و فناوری رئیس جمهور قرار دارد.

وی افزود: امروز با حضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهور مجموعه ای در استان برای فعالیت های دانش بنیان در حوزه فعالیت های غیر صنعتی افتتاح خواهد شد که می تواند در بسیاری از موضوعات تحولی استان موثر باشد.

اعلایی گفت: مجموعه مدیریتی استان قزوین با توجه به نامگذاری سال و ضرورت عقلانی و اقتصادی توجه به حوزه های دانش بنیان و براساس تأکید مقام معظم رهبری در حوزه احیای دشت قزوین، تمرکز ویژه‌ای برای موضوعات کشاورزی دانش بنیان دارد و برای تحقق این مهم نیازمند مساعدت های معاونت علمی و فناوری است.

استاندار قزوین اضافه کرد: یکی از مهم ترین اقدامات تحولی در زمینه کشاورزی با محوریت دانش بنیان، اجرای طرح بازار آب است که به زودی در استان عملیاتی و به طور قطع منجر به تحولات مثبتی در استان قزوین خواهد شد.