رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

مجموعه مدیریتی استان شأنی به جز خدمت رسانی را برای خود قائل نیست


8 شهريور, 1401 - 21:36 -- کارشناس۲
استاندار قزوین:

مجموعه مدیریتی استان شأنی به جز خدمت رسانی را برای خود قائل نیست

استاندار قزوین گفت: مجموعه مدیریتی استان در کنار تمامی ارکان حاکمیت هیچ شأنی به جز خدمت رسانی را برای خود قائل نیست و با یکپارچگی، خلوص و وحدت به سمت برطرف شدن مشکلات استان خواهد رفت.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

محمدمهدی اعلایی استاندار قزوین روز سه شنبه در دهمین یادواره شهیدان رجایی و باهنر و یادواره شهدای کارمند استان قزوین اظهار داشت: شهید رجایی یکی از ستاره های شاخص و یکی از راهنماهای پیشروی حرکت نظام مقدس جمهوری اسلامی به دلیل سبک عملکردی و منش رفتاری بود و از اینکه این شهید والامقام هم استانی و همشهری ماست، به خود می بالیم.

وی افزود: استان قزوین تقریبا در تمامی حوزه‌های قابل تصور، دارای انسان های شاخص و بارز قابل توجهی که شأن فراملی و ملی دارند، می باشد و شهدای بارزی را تقدیم انقلاب اسلامی کرده است. 

اعلایی گفت: شهید رجایی از شهدای شاخص انقلاب اسلامی است و منش و روش ایشان سبک و الگوی مناسبی برای بسیاری از کسانی است که در منصب های مختلف می نشینند و این موضوع در بیانات امامین انقلاب هم وجود دارد. 

نماینده عالی دولت در استان اظهار داشت: یکسال از استقرار دولت گذشته است و دولت در مسیر وعده هایی که به مردم داده است، حرکت می کند تا یکی از عمده ترین این وعده ها یعنی مردمی سازی دولت، ارتباط درست با مردم و توجه ارکان اجرایی به منافع اولویت دار مردم تحقق یابد.

وی افزود: اتفاقاتی که در یکسال گذشته در حوزه های مختلف افتاده در جهت تحقق منافع به حق مردم بوده است و همین روال در استان ادامه خواهد یافت و به دنبال بهتر شدن امور هستیم.