رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

آمادگی استان قزوین برای ارائه خدمات حمل و نقل زائران اربعین به مرز کشور


9 شهريور, 1401 - 23:10 -- کارشناس۲
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خبر داد؛

آمادگی استان قزوین برای ارائه خدمات حمل و نقل زائران اربعین به مرز کشور

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری از آمادگی استان قزوین برای ارائه خدمات حمل و نقل زائران اربعین به مرز کشور خبر داد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

ابوالحسن کبیری سرپرست معاونت سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار روز چهارشنبه در پنجمین جلسه ستاد مرکزی اربعین استان قزوین اظهار داشت: مرزهای های چهارگانه زمینی به سوی کشور عراق بازگشایی شده و کلیه زائرین می توانند عازم کشور عراق برای حضور در همایش  پیاده روی اربعین شوند و هیچگونه مشکلی برای عزیمت زائرین  وجود ندارد.

کبیری با اشاره به آمادگی استان برای ارائه خدمات حمل و نقل زائران به مرز کشور عراق افزود: نرخ کرایه ها باید برابر مصوبات ستاد مرکزی اربعین کشور باشد و هیچگونه افزایش قیمت در این زمینه پذیرفتنی نیست.

وی با اشاره به اهمیت تبلیغات فرهنگی در مراسم پیاده روی اربعین گفت: مشارکت دستگاه های فرهنگی در ایام اربعین حسینی ضروری است و باید تدابیر و برنامه ریزی لازم را برای برگزاری هرچه بهتر این مراسم داشته باشند.

سرپرست معاونت سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری قزوین اضافه کرد: عملکرد کمیته های ستاد به صورت روزانه گزارش شود تا نقاط ضعف و قوت را شناسایی کنیم تا بتوانیم مشکلات احتمالی را  برطرف کنیم.