رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

برطرف شدن مشکلات کارگری در اولویت برنامه‌های مجموعه مدیریتی استان قرار دارد


30 آبان, 1401 - 08:50 -- کارشناس۲
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار قزوین:

برطرف شدن مشکلات کارگری در اولویت برنامه‌های مجموعه مدیریتی استان قرار دارد

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار قزوین گفت: مجموعه مدیریتی استان تمامی مشکلات به ویژه مشکلات موجود در حوزه کارگری را رصد و در راستای حل آن تلاش خواهد کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

ابوالحسن کبیری معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار در گردهمایی نمایندگان تشکل‌های کارگری که به مناسبت سالروز تصویب قانون کار در دانشگاه کار شهر الوند برگزار شد، اظهار داشت: دولت سیزدهم اولین دولتی است که برای خود برنامه سند راهبردی منتشر کرده که اولین شعار این سند داشتن ایران قوی و تحقق دولت مردمی است که قطعاً باب میل دشمنان نظام نخواهد بود.

وی افزود: دولت در راستای گره گشایی امور مردم، در همه بخش های کشور از جمله صنعت، کشاورزی، آموزش و پرورش و غیره مطابق این سند برنامه‌ ارائه کرده و در جهت تحقق آن به صورت شبانه روز تلاش می‌کند.

کبیری اضافه کرد: این دولت برای تحقق ایران قوی عزمش را جزم کرده و مردم نیز به خوبی می‌دانند که دشمنان نظام این توطئه‌ها را برای عدم تحقق این شعار انجام می‌دهند و با روش‌های مختلف می‌خواهند جلوی پیشرفت روز افزون کشور را بگیرند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار ضمن اشاره به تصویب طرح‌های بزرگ و بنیادین اقتصادی و اجتماعی در دولت و نگاه ویژه به استان قزوین، گفت: مجموعه مدیریتی استان تمامی مشکلات به ویژه مشکلات موجود در حوزه کارگری را رصد و در راستای حل آن تلاش خواهد کرد. 

وی افزود: دشمن به وسیله بکارگیری رسانه‌هایی که در اختیار دارد، با کشته سازی و دروغ گویی، ضمن اهانت به پرچم و مقدسات مردم، مانع از دیدن پیشرفت‌ها و حرکت در مسیر توسعه هر چه بیشتر و همچین اخلال در رسیدگی دولت در این امور می‌شود.

کبیری گفت: اعتراض با اغتشاش فرق دارد و مسئولان باید به عنوان خدمتگزار مردم به اعتراضات به حق آنها رسیدگی کنند.