رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

مهم‌ترین سلاح انقلاب برای غلبه بر جنگ ترکیبی دشمنان، امر به تبیین و دعوت به تفکر، تعقل و آگاهیست


2 آذر, 1401 - 14:09 -- کارشناس۲
مدیر کل اجتماعی و فرهنگی استانداری:

مهم‌ترین سلاح انقلاب برای غلبه بر جنگ ترکیبی دشمنان، امر به تبیین و دعوت به تفکر، تعقل و آگاهیست

مدیر کل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری قزوین گفت: انقلاب اسلامی ایران انقلاب آگاهی و کتابخوانی بود و امروز هم مهم‌ترین سلاح انقلاب برای غلبه بر جنگ ترکیبی دشمنان، امر به تبیین و دعوت به تفکر، تعقل و آگاهیست.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

مدرسی مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری قزوین در آیین بزرگداشت کتاب، کتابخوانی و کتابدار ضمن تقدیر از فعالان و برگزیدگان این عرصه، با اشاره به اهمیت و جایگاه کتاب و کتابخوانی، روند فعلی حاکم بر فضای مجازی را از مهم ترین چالش های ترویج کتابخوانی در کشور برشمرد و با مقایسه کتاب و سایر رسانه ها، کتاب را به عنوان گرم ترین رسانه موجود، حائز بیشترین، عمیق ترین و ماناترین اثرگذاری عنوان کرد. 

وی انقلاب اسلامی ایران را حاصل آگاهی و بصیرت افراد کتابخوان و تاثیر و رواج کتب اساتید و متفکران انقلابی دانست و یادآوری کرد امروز هم بعد از چهار دهه و در گام دوم انقلاب، مهم ترین سلاح رهبران انقلابی برای غلبه بر چالش های ناشی از جنگ ترکیبی تمام عیار دشمنانش، امر به جهاد تبیین و دعوت مردم به تعقل، تفکر آگاهی و کتابخوانی است. 

مدرسی اضافه کرد: گمان دشمن که بتواند با تکیه بر فریب و دروغ و ابزار عملیات روانی، هماوردی برای چنین انقلابی باشد توهمی بیش نیست و این واقعیت شگرفی است که نباید در هیاهوهای رسانه ای و مجازی، مغفول واقع شود.