رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

آبیک در حوزه صنعتی و کشاورزی امکان سرمایه گذاری جدی دارد/ تحولات مثبتی در زمینه توسعه بیمارستان آبیک را شاهد خواهیم بود


27 دى, 1401 - 16:54 -- کارشناس۲
استاندار قزوین:

آبیک در حوزه صنعتی و کشاورزی امکان سرمایه گذاری جدی دارد/ تحولات مثبتی در زمینه توسعه بیمارستان آبیک را شاهد خواهیم بود

استاندار قزوین گفت: بیمارستان آبیک یکی از مسائل پر اهمیت آبیک است که به زودی تحولاتی در این زمینه انجام خواهد شد و شاهد توسعه این فضا در شهرستان آبیک خواهیم بود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

محمدمهدی اعلایی استاندار قزوین شامگاه دوشنبه در جمع نمازگزاران مسجد حضرت ولیعصر(عج) شهر آبیک اظهار داشت: در دوره جدید مدیریتی شهرستان آبیک خوشبختانه اقدامات قابل توجهی در سطح شهرستان انجام شده که قابل تقدیر است، البته اقدامات بر زمین مانده و قابل پیگیری هم در شهرستان وجود دارد که باید نسبت به آن اقدامات لازم را انجام داد. 

وی افزود: یکی از سرافرازی‌های مجموعه مدیریتی استان در فضای پشت سرگذاشته شده، برطرف شدن مشکلات آب آبیک است که با تلاش و پیگیری مسئولان استانی و شهرستانی محقق شده است. 

اعلایی گفت: بیمارستان آبیک یکی از مسائل پر اهمیت آبیک است که به زودی تحولاتی در این زمینه انجام خواهد شد و شاهد توسعه این فضا در شهرستان آبیک خواهیم بود. 

استاندار قزوین اضافه کرد: هوای آبیک یکی از دستور کارهای عمده استان است که تلاش می شود با پیگیری های استانی و ملی این موضوع دنبال شود و شرایط استاندارد تری را برای زیست آبیک داشته باشیم. 

نماینده عالی دولت در استان اظهار داشت: اعتقاد داریم که ظرفیت های اقتصادی آبیک توانایی پیشرفت دارد و آبیک در حوزه صنعتی و کشاورزی امکان سرمایه گذاری جدی دارد.