رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

تأکید استاندار قزوین بر لزوم خدمت رسانی مطلوب به مردم و مسافرین در ایام نوروز


22 اسفند, 1401 - 08:51 -- کارشناس۲

تأکید استاندار قزوین بر لزوم خدمت رسانی مطلوب به مردم و مسافرین در ایام نوروز

استاندار قزوین بر لزوم خدمت رسانی مطلوب به مردم و مسافرین در ایام نوروز و ماه مبارک رمضان تاکید کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

محمدمهدی اعلایی استاندار قزوین روز یکشنبه در کارگروه مشترک تنظیم بازار و قرارگاه امنیت غذایی استان قزوین اظهار داشت: نگاه مجموعه مدیریتی استان نسبت به موضوعات، منجمد نیست و همانگونه که به دنبال رسیدن کالا به دست مردم در شرایط مناسب هستیم به دنبال تأمین نیازهای تولید کنندگان هم هستیم.

وی با اشاره به اهمیت مدیریت بازار شب عید افزود: در روزهای ابتدایی عید نوروز که مقارن با روزهای ابتدای ماه مبارک رمضان است باتوجه به افزایش سطح سفرهای نوروزی باید نیازهای مسافرین نیز در زمینه تأمین مایحتاج و نیازمندی‌ها در نظر گرفته شود.

اعلایی گفت: به طور مثال در زمینه تولید نان دستگاه‌های متولی برنامه ریزی لازم را داشته باشند تا در روزهای ابتدایی سال در این مسأله مشکلی به وجود نیاید و ساعت کاری نانوایی ها مشخص باشد.

استاندار قزوین اضافه کرد: بازرسی و سرکشی از مراکز بین راهی در خصوص قیمت ها، رعایت بهداشت و سطح کیفیت خدمت‌رسانی باتوجه به ایام پیش رو باید در دستور کار دستگاه های متولی قرار گیرد و نباید کمبود و عدم کیفیت خدمت رسانی منجر به نارضایتی مردم شود.

نماینده عالی دولت در استان اظهار داشت: در این ایام باید برای خدماتی مانند تعمیرگاه ها، یدک کش ها و غیره هم برنامه‌ریزی لازم صورت گیرد و این خدمات به طور مناسب در اختیار مراجعین قرار بگیرد.