رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

نشست حمزئی سرپرست فرمانداری تاکستان در بخش خرمدشت


10 فروردين, 1402 - 06:08 -- روابط عمومی فرم...

نشست حمزئی سرپرست فرمانداری تاکستان در بخش خرمدشت

نشست مشترک سرپرست فرمانداری شهرستان تاکستان ، مهندس رجب رحمانی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی  و هامون رحمانی بخشدار در بخش خرمدشت

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تاکستان

نشست مشترک سرپرست فرمانداری شهرستان تاکستان ، مهندس رجب رحمانی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی  و هامون رحمانی بخشدار با دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی روستاهای بخش خرمدشت

جلسه نشست حمزئی ، مهندس رجب رحمانی و هامون رحمانی بخشدار با دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی روستاهای بخش خرمدشت در مسجد روستای طرویزک برگزار گردید.

در این‌نشست که روسای ادارات جهاد کشاورزی ، منابع طبیعی ، اوقاف و امور خیریه ، بنیاد مسکن و نمایندگان ادارات آب و فاضلاب و برق نیز حضور داشتند مسائل و مشکلات موجود در روستا در زمینه های مختلف عمرانی ، آب شرب و کشاورزی ، راه های روستایی ، زمین های اوقافی و .... مطرح و بررسی گردید.

حمزئی سرپرست فرمانداری در این جلسه با بیان اینکه مدیران باید برای رفع مشکلات در روستاها حضوری میدانی و جهادی داشته باشند عنوان نمود : بحمدالله به برکت نظام‌جمهوری اسلامی ایران اقدامات و خدمات خوبی در سطح روستاها صورت گرفته است لذا برای ادامه مسیر و برای رسیدن به نقطه مطلوب نیازمند همراهی و همکاری همه مسئولان به ویژه دهیاران و اعضای شوراهای روستاها می باشد.