رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

رصد و نظارت بر فعالیت دهیاری ها در ایام نوروز ادامه دارد


11 فروردين, 1402 - 03:41 -- کارشناس۲
مدیرکل روستایی و شوراهای استانداری:

رصد و نظارت بر فعالیت دهیاری ها در ایام نوروز ادامه دارد

مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری قزوین گفت: پایش اقدامات انجام شده توسط دهیاری‌ها برای ارائه خدمات به مسافران و گردشگران در ایام نوروز با جدیت مورد رصد و نظارت دفتر روستایی قرار دارد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

لیلا غریب مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری قزوین با اعلام این خبر اظهار داشت: در زمینه خدمات رسانی به مسافران و گردشگران نوروزی باید اقدامات لازم در خصوص روشنایی فضاهای عمومی روستا، ایجاد کمپ‌های اسکان موقت، ایجاد کمپ‌های اسکان اضطراری برای استقرار مسافرین و گردشگران در صورت بروز حوادث غیر مترقبه و ایجاد پارکینگ‌های موقت در ایام اوج سفرهای نوروزی انجام گیرد.

وی اضافه کرد: ساماندهی و ایجاد چشمه‌های سرویس بهداشتی در فضاهای عمومی به منظور رفاه مسافران، زیباسازی سیما و منظر روستایی و امحاء ناهنجاری های بصری، ساماندهی و ایجاد بازارچه‌های موقت محلّی، استقرار مخازن پسماند بخصوص در پارک‌ها و تفرج‌گاه‌ها و تهیه نقشه‌های راهنمای محل‌های اسکان و توزیع در مبادی ورودی روستاها از دیگر موضوعاتی است که دهیاری‌ها باید در ایام تعطیلات نوروز به آن توجه نمایند.

مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراها افزود: دهیاری‌ها نسبت به رفع عیوب و نواقص کلیه تاسیسات موجود در پروژه‌های فضای سبز، پارکها و فضاهای گردشگری و سایر تاسیسات و مبلمان روستایی اقدامات خوبی انجام داده اند.

غریب در پایان از دهیاران خواست تا با پیش بینی تمهیدات لازم لحظات خوبی را برای مسافران و گردشگران نوروزی در روستاها ایجاد کنند.