رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

روابط عمومی‌ها امروز طلایه‌داران مبارزه و مقابله با جنگ ترکیبی هستند/ انتخابات شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان قزوین در فضایی آزاد، دارای رقابت و سالم برگزار شد


22 فروردين, 1402 - 02:15 -- کارشناس۲
سرپرست معاونت سیاسی استانداری:

روابط عمومی‌ها امروز طلایه‌داران مبارزه و مقابله با جنگ ترکیبی هستند/ انتخابات شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان قزوین در فضایی آزاد، دارای رقابت و سالم برگزار شد

سرپرست معاونت سیاسی استانداری گفت: روابط عمومی‌ها امروز طلایه داران و سرداران مبارزه و مقابله با جنگ ترکیبی دشمن هستند و به همین دلیل باید نقش آفرینی ویژه‌ای برای آگاه سازی مردم داشته باشند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

عباس کاظمی سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری روز دوشنبه در جلسه هیئت رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان قزوین اظهار داشت: انتخابات شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان قزوین در فضای آزاد، دارای رقابت و سالم برگزار شد که شایسته تقدیر است و امیدواریم منجر به اثرگذاری شود.

وی افزود: مهم‌ترین مشخصه عصر موجود نقش و جایگاه ارتباطات است و به همین دلیل نمی‌توان روابط عمومی را مثل سابق کلیشه‌ای نگاه کرد و از موضوعات با سهل انگاری عبور کرد. 

کاظمی گفت: کمبود و اشکالات فراوانی ناظر به تشکیلات و ماموریت‌های روابط عمومی وجود دارد و باید با نگاه آسیب شناسانه موضوعات را دسته‌بندی و مشکلات، کمبودها، ضعف‌های دانشی، بینشی، انگیزشی و مهارتی را احصاء کرد تا به یک تصمیم جامع و منطقی در این مسیر برسیم. 

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری قزوین اضافه کرد: روابط عمومی‌‌ها در کنار وظیفه اداری، یک مأموریت مکتبی هم دارند و به همین دلیل براساس اعتقادات باید در حوزه تبیین، امید آفرینی و غیره ورود کرد.

وی اظهار داشت: روابط عمومی‌ها امروز طلایه داران و سرداران مبارزه و مقابله در جنگ ترکیبی دشمن هستند و به همین دلیل باید نقش آفرینی ویژه‌ای برای آگاه سازی مردم داشته باشند.

کاظمی خاطر نشان کرد: امروز دشمنان از هر حربه‌ای برای به حاشیه راندن اذهان مردم و تشویش اذهان عمومی استفاده می‌کنند و روابط عمومی‌ها باید برای زدودن این غبار ورود جدی داشته و موضوعات را به درستی به سمع و نظر مردم برسانند. 

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری گفت: فصل جدیدی پیش روی روابط عمومی‌ها برای کار وجود دارد و باید از این نقش تاریخی به نحو مطلوب استفاده کرد.