رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

هیأت رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان قزوین بدون اعمال سلیقه انتخاب شده‌اند


9 ارديبهشت, 1402 - 11:10 -- کارشناس۲
مدیر روابط عمومی استانداری:

هیأت رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان قزوین بدون اعمال سلیقه انتخاب شده‌اند

مدیر روابط عمومی استانداری قزوین گفت: اعضای هیأت رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان قزوین در انتخاباتی سالم، شفاف و قانون مدار و بدون هیچ گونه اعمال سلیقه انتخاب شده‌اند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

محسن رحیمی مدیر روابط عمومی استانداری قزوین در نشست خبری تشریح مصوبات سفر رئیس جمهور به استان قزوین با تقدیر از تلاش‌های اصحاب رسانه در پوشش خبری سفر رئیس جمهور به استان اظهار داشت: مجموعه روابط عمومی استانداری قزوین به دنبال تعامل حداکثری با رسانه‌های استان است و در همین راستا تمامی جلسات استانداری با حضور اصحاب رسانه برگزار می‌شود.

وی افزود: حضور اصحاب رسانه در جلسات و بازدیدها، برگزاری نشست‌های خبری و نشست‌های هم‌اندیشی متعدد با حضور مدیران ارشد استانداری و جلسه با مدیران مسئول و سردبیران رسانه‌های استان و حضور مدیران استانداری در دفاتر رسانه‌ها نشان دهنده تعامل و نگاه مثبت استانداری قزوین به رسانه است که این روند در سال جدید نیز تداوم خواهد داشت.

رحیمی گفت: سال گذشته انتخابات شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان در حالی برگزار شد که به اذعان بسیاری از کارشناسان و افراد با تجربه در حوزه روابط عمومی، انتخاباتی بی نظیر، شفاف، قانون مدار و سلامت بود.

مدیر روابط عمومی استانداری قزوین اضافه کرد: افراد مختلفی کاندیدا بودند که با برگزاری انتخابات در ۲۴ اسفند سال گذشته، اعضای هیأت رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان بدون هیچ گونه اعمال سلیقه و با رأی مستقیم مدیران روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی استان انتخاب شده‌‌اند.

 وی با اشاره به لزوم ایجاد تعامل بیشتر بین اصحاب رسانه و روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی استان خاطر نشان کرد: از تمامی اصحاب رسانه درخواست داریم کمک کنند تا با رفع چالش‌ها شاهد بهبود وضعیت روابط عمومی‌های استان باشیم و برای ایجاد وحدت و تعامل یک گام به جلو تر حرکت کنیم.