رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

اولین جشنواره روستایی و عشایری در استان قزوین برگزار می شود


10 ارديبهشت, 1402 - 09:21 -- کارشناس۲
مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری:

اولین جشنواره روستایی و عشایری در استان قزوین برگزار می شود

مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری قزوین گفت: اولین جشنواره روستایی و عشایری از تاریخ ۱۹ تا ۲۲ اردیبهشت ماه سال جاری در استان قزوین برگزار می شود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

لیلا غریب مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری قزوین در جلسه هماهنگی اولین جشنواره روستایی و عشایری استان اظهار داشت: امسال در استان قزوین شاهد یک رویداد بسیار بزرگ در حوزه روستایی تحت عنوان جشنواره روستایی و عشایر خواهیم بود که این جشنواره با هدف شناساندن ظرفیت ها، توانمندی ها و استعدادهای روستایی و عرضه مستقیم کالا توسط روستائیان برگزار خواهد شد.

وی افزود: در این رویداد انتظار می رود تمامی دستگاه های اجرایی استان مساعدت نموده و از ظرفیت خود استفاده نمایند تا این جشنواره که میزبان سفرای چندین کشور از حوزه خلیج فارس و مهمانان کشوری و مدیران کل دفاتر امور روستایی و شوراهای استان های کشور خواهد بود، در سطح بسیار خوبی برگزار شود.

غریب گفت: اولین جشنواره روستایی و عشایر استان از تاریخ ۱۹ لغایت ۲۲ اردیبهشت ماه همزمان با فرارسیدن آیین سنتی طلب باران در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی استان قزوین با هدف معرفی توانمندی های روستایی برگزار خواهد شد.

مدیر کل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری قزوین اظهار داشت: در این رویداد مهم محصولات روستایی, شرکت های دانش بنیان فعال در بخش کشاورزی, الگوهای موفق در زمینه شرکت های تعاونی دهیاری ها، صنایع دستی و روستاهای هدف گردشگری استان معرفی خواهند شد.