رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

هیئت اندیشه ورز جوانان و دانشجویان در قزوین تشکیل می شود


14 ارديبهشت, 1402 - 10:02 -- کارشناس۲
مدیرکل اجتماعی و فرهنگی استاتداری قزوین:

هیئت اندیشه ورز جوانان و دانشجویان در قزوین تشکیل می شود

مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری قزوین با بیان اهمیت نقش جوانان در تصمیم گیری های استان گفت: به جهت استفاده هرچه بیشتر از ظرفیت جوانان، هیئت اندیشه ورز جوانان و دانشجویان در قزوین تشکیل می شود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

محمد خورشیدی در دیدار با معاون فرهنگی دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره)  با بیان اینکه مجموعه مدیریتی استان از ایده ها و طرح های دانشجویان و جوانان، استقبال می کند، اظهار داشت: دفتر اجتماعی و فرهنگی استانداری براساس فرمایش مقام معظم رهبری فارغ از نگاه حزبی و جناحی به دنبال همبستگی، حمایت و تسهیل گری در جهت تحقق ایده های جوانان و دانشجویان می باشد.

 وی افزود: تقویت ارتباط بین دانشگاه و دستگاه‌های اجرایی در لایه های گسترده نخبگان، دانشجویان و تشکل‌های دانشجویی در دستور کار قرار دارد و تشکیل هیئت اندیشه ورز دانشجویان و جوانان در استان یکی از اصلی ترین و مهمترین وظایفی است که به دنبال اجرایی شدن آن و بهره مندی هرچه بیشتر از ظرفیت دانشجویان هستیم.

خورشیدی ضمن اشاره به جایگاه و نقش علمی دانشگاه ابراز امیدواری کرد که با استفاده از نظر  کارشناسان و اساتید حوزه های مختلف طرح ها و ایده های دانشجویان و جوانان بررسی و اجرایی خواهد شد.

 گفتنی است؛ در پایان این دیدار، خورشیدی از مرکز نوآوری فرهنگی و اجتماعی دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) بازدید و با تعدادی از دانشجویان فعال در مرکز حمپا (حمایت مبتکرانه برای پیشرفت ایران) گفتگو کرد.