رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

ضرورت صیانت از دستاوردها و رفع موانع عملکرد شورای شهر و روستا


14 ارديبهشت, 1402 - 10:12 -- کارشناس۲
سرپرست معاونت سیاسی استانداری تاکید کرد:

ضرورت صیانت از دستاوردها و رفع موانع عملکرد شورای شهر و روستا

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری قزوین گفت: تجربه ۲۳ ساله شوراهای اسلامی شهر و روستا بازه زمانی مناسبی است که امروز بتوانیم هم از دستاوردها و عملکرد مثبت این شوراها صیانت کنیم و هم با نگاه راهبردی موانع، نقاط ضعف و آسیب ها را شناسایی و آن ها را برطرف کنیم.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

عباس کاظمی در همایش گرامیداشت روز ملی شوراها در شهرستان البرز با تقدیر از خدمات مجموعه مدیریت شهری، شوراها و دهیاران و شورای روستاها در سراسر استان اظهار داشت: نحوه عملکرد مدیران شهر و روستا رابطه مستقیم با سرمایه اجتماعی و افزایش رضایت عمومی دارد و به خوبی شاهدیم در جایی که مدیران این حوزه تصمیمات درست و عملکرد خوبی دارند به طرز محسوسی رضایت جامعه افزایش پیدا می کند.

وی اضافه کرد: شوراهای شهر و روستا پل ارتباطی مستقیم و مستحکم بین مردم و حاکمیت هستند و قطعا دولت سیزدهم در راستای حمایت و ارتقای این نهاد تلاش مضاعف خواهد داشت.

کاظمی در بخش دیگری از صحبت های خود پیگیری موضوعات مرتبط با تقسیمات کشوری و افزایش سرانه ها را یکی از اولویت های شهرستان البرز برشمرد و افزود: ‌تقویت بنیه و زیرساخت های امنیتی و انتظامی، حل مشکلات کارگری در شهر صنعتی، پیگیری حل معضلات اجتماعی و فعال سازی ظرفیت های مردمی از دیگر موارد مهمی است که در حوزه معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی در سطح این شهرستان پیگیری خواهد شد.

سرپرست معاونت سیاسی امنیتی و اجتماعی از حضور مستمر خود و مجموعه این معاونت در شهرستان ها خبر داد و اظهار داشت: برای هر کدام از شهرستان های استان یک میز ویژه برای پیگیری مسائل پیش بینی خواهیم کرد تا بتوانیم ضمن رصد دقیق مشکلات، مسائل مردم را پیگیری کنیم.

کاظمی گفت: پیگیری و نظارت از ارکان مهم مورد تاکید ریاست محترم جمهور است و باید زیرساخت های لازم برای تقویت این نظارت همگانی در همه حوزه ها فراهم شود.