رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

اردوهای روایت پیشرفت منشأ امیدافزایی و پویایی در مدرسه و دانشگاه است


14 ارديبهشت, 1402 - 10:31 -- کارشناس۲
سرپرست معاونت سیاسی استانداری:

اردوهای روایت پیشرفت منشأ امیدافزایی و پویایی در مدرسه و دانشگاه است

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری قزوین گفت: وقتی دانش آموز، دانشجو، معلم و اساتید از نزدیک شاهد یک روایت دقیق از مسیر پیشرفت یک واحد صنعتی، یک شرکت دانش بنیان یا یک فرآیند به نتیجه رسیده باشند قطعا روحیه امید و پویایی بیش از گذشته در جامعه علمی استان تزریق خواهد شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

عباس کاظمی در نشست هماهنگی قرارگاه اردوهای دانشجویی و دانش آموزی با عنوان راهیان پیشرفت اظهار داشت: در زمانی که دشمنان با یک مرکز فرماندهی هوشمند در حال سیاه نمایی، بن بست نمایی و انکار پیشرفت ها هستند چاره ای جز بیان حقایق در راستای جهاد تبیین برای آشنایی نسل جوان با پیشرفت های نظام نداریم.

وی افزود: اردوی راهیان پیشرفت باید روایت گر مسیر فراز و فرود پیشرفت ها و عملکردهای شاخص حوزه های مختلف در استان باشد، به نحوی که هم نقاط قوت و هم نقاط ضعف بدون هیچ بزرگنمایی به شرکت کنندگان در این اردوها عرضه شود تا همگان بدانند ما چه مسیری را برای رسیدن به این پیشرفت ها طی کرده ایم.

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و  اجتماعی استانداری مستند نگاری و تهیه محصولات رسانه ای فاخر از پیشرفت ها را لازم دانست و اضافه کرد: یک روایت هنرمندانه می تواند زبان گویای صنعت، کشاورزی، فناوری و همه حوزه هایی باشد که در نظام مقدس جمهوری اسلامی حرکت های شاخصی در آن ها اتفاق افتاده است.

کاظمی بر ایجاد قرارگاه منطقه ای اردوهای راهیان پیشرفت تاکید کرد و اظهار داشت: این قرارگاه می تواند ضمن شناسایی مراکز شاخص برای بازدید، حضور دانش آموزان و دانشجویان استان های همجوار در استان قزوین را تسهیل نماید.