رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

شهرستان تاکستان در مسیر احیای ظرفیت‌های پیشرو و پیشران قرار خواهد گرفت


15 ارديبهشت, 1402 - 23:42 -- کارشناس۲
سرپرست معاونت سیاسی استانداری:

شهرستان تاکستان در مسیر احیای ظرفیت‌های پیشرو و پیشران قرار خواهد گرفت

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری قزوین گفت: شهرستان تاکستان دارای ظرفیت های عظیم تاریخی، فرهنگی، اقتصادی و سیاسی است و با همدلی قطعا این شهرستان در مسیر احیای این فرصت های پیشرو و پیشران قرار خواهد گرفت.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

عباس کاظمی سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری قزوین در آیین تکریم و معارفه سرپرست فرمانداری شهرستان تاکستان گفت: امروز دولت صادقانه برای حل مشکلات دیرینه مردم وارد میدان شده و ما حق نداریم حتی یک روز را برای خدمتگذاری به مردم از دست بدهیم.

وی اضافه کرد: میز مسئولیت یک امانت در دست مدیران است و باید در راه حل مشکلات مردم این امانت را به کار گرفت، کسی حق ندارد از میز مسئولیت برای بهره گیری در راستای منافع شخصی استفاده کند.

کاظمی افزود: با تکیه بر ظرفیت های مردمی ما سخت ترین روزهای انقلاب را با سربلندی طی کرده ایم، نگاه دولت به حضور مردم نه نگاه تشریفاتی بلکه حضور موثر در تمام فرایندها و نقش آفرینی در همه ساحت هاست.

سرپرست معاونت سیاسی امنیتی استاندار با اشاره به ایام آغاز عملیات بیت المقدس و آزاد سازی خرمشهر اظهار داشت: همیشه استقامت فتح را به دنبال دارد و در جایی که احساس کنیم حقی از مردم پایمال می شود ذره ای عقب نخواهیم نشست.

وی فتح خرمشهر را نماد مقابله با وادادگی معرفی و افزود: منطق سوم خرداد منطق ایستادگی، عزت، باور به مردم، اعتماد به جوانان، مقابله با فساد و رانت، انسجام و یکپارچگی است.

کاظمی در پایان ضمن تقدیر از زحمات حمزه ای سرپرست سابق فرمانداری شهرستان تاکستان و تشکر از همیاری همه مسئولین در سطح این شهرستان به فرماندار جدید توصیه کرد با به کارگیری همه ظرفیت ها مسیر را برای خدمت گذاری جوانان، نیروهای انقلابی، گروه های مردمی و نخبگان فراهم کند.