رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

زنان تسهیلگر روستایی و عشایری باید به سمت تولید خلاقانه گام بردارند


17 ارديبهشت, 1402 - 09:21 -- کارشناس۲
مدیرکل دفتر امور روستایی:

زنان تسهیلگر روستایی و عشایری باید به سمت تولید خلاقانه گام بردارند

مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری قزوین گفت: زنان تسهیلگر و کارآفرین روستایی و عشایری بارها ثابت کرده‌اند که ظرفیت‌های تولیدی خوبی دارند و می‌توانند در تحقق شعار امسال موثر باشند، به همین دلیل باید به سمت تولید خلاقانه گام بردارند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

لیلا غریب مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری در مراسم اختتامیه نخستین رویداد کارآفرینی مدیران صندوق های اعتبارات خرد زنان روستایی و عشایری اظهار داشت: نخستین جشنواره روستایی و عشایری این استان با هدف شناسایی و معرفی سطح توانمندی تعاونی‌ها، دهیاری‌ها و روستاییان برگزار خواهد شد.

وی افزود: اولین جشنواره روستایی و عشایری استان قزوین با حضور سفرای خارجی، مقامات کشوری و مدیران و مسئولین استانی همراه خواهد بود.

غریب اضافه کرد: این جشنواره فرصتی را فراهم می‌کند تا با بازاریابی داخلی و خارجی در اولویت زنان تسهیل گر روستایی قرار گیرد. 

مدیر کل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری قزوین اطهار داشت: هم افزایی بانوان پیشکسوت با بانوان تازه کار می‌تواند فرصتی را فراهم کند تا  از فرصت پیش آمده برای عرضه هرچه بهتر محصولات خانگی استفاده کنیم. 

گفتنی است؛ این جشنواره ۱۹ اردیبهشت ماه جاری مصادف با روز باران در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی قزوین برگزار می‌شود.