رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

تحرک و عدم رضایت به وضع موجود از ملزومات مدیر در تراز انقلاب اسلامی است


17 ارديبهشت, 1402 - 09:31 -- کارشناس۲
سرپرست معاونت سیاسی استانداری:

تحرک و عدم رضایت به وضع موجود از ملزومات مدیر در تراز انقلاب اسلامی است

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری گفت: امیدآفرینی وقتی اتفاق می افتد که ما در دل مشکلات بتوانیم رو به جلو حرکت کنیم، این که مدیر حال حرکت داشته و هیچ وقت به وضع موجود رضایت نداده و دائم به دنبال تحول باشد از شاخصه های یک مدیر موفق در تراز انقلاب اسلامی است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

عباس کاظمی سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی در نشست شورای اداری شهرستان البرز اظهار داشت: گفتمان دولت سیزدهم بازگشت به مردم است، اساس انقلاب اسامی بر پایه یک حرکت مردمی بوده و بنا داریم در دولت حکمرانی مردمی را با جدیت دنبال کنیم.

وی افزود: ماموریت ما بسیار سنگین تر از وظیفه اداری ماست، باید رفتار اجتماعی و تلاش های ما در قواره نظام اسلامی باشد، نباید هیچ گاه مشکلات باعث شود از حرکت بایستیم و صرفا به انجام یکسری کارهای روزمره اداری بسنده کنیم.

کاظمی اضافه کرد: سه گانه ناکارآمدی ساختاری، آیین نامه ای و بینشی صرفا با تلاش مضاعف و کار جهادی قابل حل است که باید در هماهنگی کامل سه قوه با جدیت دنبال شود.

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری با اشاره به ظرفیت های بالای شهرستان البرز اظهار داشت: این شهرستان دومین شهرستان پرجمعیت استان است که نیاز است با نگاه جدی به دنبال حل مسائل آن باشیم، عزم جدی داریم که مشکلات اصلی مردم با استفاده از تمام ظرفیت ها بدون پرداختن به حواشی در مدت زمان معقول با اولویت پیگری و حل شود.