رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

چهارمین نمایشگاه معرفی مشاغل در شهرستان البرز افتتاح شد


17 ارديبهشت, 1402 - 09:41 -- کارشناس۲
با حضور سرپرست معاونت سیاسی استانداری؛

چهارمین نمایشگاه معرفی مشاغل در شهرستان البرز افتتاح شد

چهارمین نمایشگاه معرفی مشاغل شهرستان البرز با عنوان "نقش آموزش در رشد تولید" با حضور کاظمی سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری، غفوری فرماندار البرز و تعدادی از مدیران استانی افتتاح شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

کاظمی در آیین افتتاح این نمایشگاه، هدایت تحصیلی و استعدادیابی در سنین پایین را یکی از نکات کلیدی برای ارتقاء اثرگذاری آموزش ها در بهینه سازی مشاغل دانست و اظهار داشت: مجموعه آموزش و پرورش و آموزش عالی باید به گونه ای متحول شود که  بتوانیم از سنین پایین بر پایه داده های دقیق علمی استعدادهای نسل جدید را پیدا کرده و آن ها را به سمت توانمندی و علایقشان هدایت کنیم.

وی افزایش فارغ التحصیلان بیکار را از معضلات عدم توجه به این مقوله برشمرد و افزود: ظرفیتی که جوانان دارند امیدآفرین است به شرطی که این ظرفیت ها به موقع شناسایی و سپس با مهارت آموزی و دانش افزایی از آن بهترین استفاده را در پیشبرد توسعه ای کشور داشته باشیم.

کاظمی برپایی اینگونه نمایشگاه ها را گام مثبتی برای آشنایی نسل جدید با مشاغل نو دانست و ضمن تشکر از متولیان گفت: امیدواریم با همیاری همه مسئولان شاهد ارتقاء وضعیت آموزش عمومی در شهرستان البرز باشیم.

گفتنی است؛ این نمایشگاه با حمایت فرمانداری شهرستان البرز و توسط موسسه آموزش عالی کار، مرکز علمی کاربردی خانه کارگر و آموزش پرورش از ۱۶ تا ۲۱ اردیبهشت ماه  از ساعت هشت صبح تا ساعت ۲۰ در محوطه دانشگاه کار آماده بازدید عموم مردم خواهد بود.