رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

دولت خود را محتاج رهنمودهای روحانیون و دلسوزان عرصه فرهنگ می داند


17 ارديبهشت, 1402 - 11:30 -- کارشناس۲
سرپرست معاونت سیاسی استانداری:

دولت خود را محتاج رهنمودهای روحانیون و دلسوزان عرصه فرهنگ می داند

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری قزوین گفت: دولت همیشه خود را محتاج رهنمودها و ارشادات روحانیت معزز و فعالین مذهبی می داند، حل مشکلات فرهنگی قطعا نیاز به همدلی و برنامه ریزی دقیق دارد که در این زمینه پرچمداری با فعالان مذهبی است که به صورت مستقیم با متن مردم در ارتباطند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

عباس کاظمی در دیدار با جمعی از روحانیون، مسئولان هیئات مذهبی و تشکل های قرآنی شهرستان الوند اظهار داشت: بر خود وظیفه می دانیم در جلسات مستمر با اقشار مختلف جامعه به خصوص نخبگان نشست داشته باشیم و انتقادات را چهره به چهره شنوا باشیم و برای حل دغدغه هایی که در این جلسات مطرح می شود، اقدام کنیم. 

وی اضافه کرد: اراده دولت این است که مشکلات را عزت مندانه پیگیری و حل کند، نجیبانه و صادقانه شنوای مشکلات هستیم و از همه ظرفیت ها برای حل آنها استفاده خواهیم کرد. 

کاظمی افزود: میزان موفقیت دولت رابطه مستقیم با فعال سازی ظرفیت های مردمی دارد، هر کجا که ما مردم را باور کردیم و کار را به مردم سپردیم قطعا با سرعت پیش خواهیم رفت. 

گفتنی است؛ در این نشست صمیمانه تعدادی از روحانیون و مدعوین موضوعات و مسائل مختلف محلات و شهرهای مختلف شهرستان الوند را مطرح کردند که کاظمی بعد از شنیدن آنها قول مساعد داد این مشکلات در میز ویژه شهرستان البرز پیگیری خواهد شد.