رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

توزیع عادلانه سرانه های خدماتی را به جد پیگیری خواهیم کرد


17 ارديبهشت, 1402 - 11:36 -- کارشناس۲
سرپرست معاونت سیاسی استانداری:

توزیع عادلانه سرانه های خدماتی را به جد پیگیری خواهیم کرد

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری قزوین گفت: یکی از توقعات مهم مردم از مجموعه دولت نگاه عادلانه در توزیع سرانه های خدماتی و زیرساختی است، عزم مجموعه مدیریت استان این است که فارغ از نگاه های سیاسی یا سهم خواهانه بر اساس عدالت برای توزیع خدمات اقدام کند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

عباس کاظمی در دیدار با منتخبی از اقشار مختلف مردم شهرستان البرز اظهار داشت: با نگاه منصفانه به خوبی شاهد هستیم که این شهرستان مهد پرورش قهرمانان ورزشی و مفاخر هنری است اما نتوانسته ایم زیرساخت های لازم را در حد انتظار فراهم کنیم که سعی می کنیم بر اساس نگاه عادلانه عقب ماندگی ها را جبران کنیم. 

وی جوانان را دیده بانی امین در جهت هدایت و نظارت برای مدیران معرفی کرد و افزود: با تکیه بر روحیه خالصانه جوانان و شادابی و نشاط اقشار مختلف و نخبگان مستعد می توان گفتمان واحد "ما می توانیم" را در جامعه به عینیت برسانیم. 

کاظمی خاطر نشان کرد: نشست با جوانان از بهترین فرصت ها برای هر مسئول است، در دوره ای مدیران از مردم و به خصوص جوانان فاصله گرفتند ولی در دولت سیزدهم تلاش می کنیم با حضور مستمر در مجامع مختلف با جوانان دیدار داشته باشیم و فاصله ها را کم کنیم.