رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

اهمیت تشکیل جلسات شورای اجتماعی کمتر از جلسات شورای تأمین نیست


18 ارديبهشت, 1402 - 21:16 -- کارشناس۲
سرپرست معاونت سیاسی استانداری:

اهمیت تشکیل جلسات شورای اجتماعی کمتر از جلسات شورای تأمین نیست

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری گفت: بسیاری از مشکلات امروز جامعه زیر بنای اجتماعی دارد و باید همان طور که برای مسائل امنیتی و انتظامی به صورت مرتب جلسات شورای تامین برگزار می کنیم برای موضوعات اجتماعی هم شورای مربوطه را با حضور مسئولین در بالاترین سطح برگزار کنیم.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

عباس کاظمی سرپرست معاونت سیاسی امنیتی اجتماعی استانداری قزوین در جلسه کارگروه اجتماعی و فرهنگی استان قزوین اظهار داشت: برای این که جلسات شورای اجتماعی در مسیر درست قرار بگیرد باید هر چه زودتر رصد خانه اجتماعی استان با کمک همه دستگاه ها و مسئولین ذی ربط راه اندازی شود تا بتوانیم با نگاه دقیق تر مسائل اجتماعی را در مناطق مختلف استان پیگیری کنیم.

وی اضافه کرد: در حل مسائل اجتماعی دیده بانی درست و به موقع، قطعا اثرگذار است و تا زمانی که نتوانیم مسائل را درست رصد نکنیم نمی توانیم در میدان موفق ظاهر شویم.

کاظمی ادامه داد: در حوزه مسائل اجتماعی باید برنامه میان مدت و بلند مدت برای معضلاتی چون طلاق، اعتیاد، خودکشی، نزاع و مصرف مشروبات تدوین شود، این برنامه ها باید قابلیت اجرا داشته باشد و در فواصل زمانی مناسب اقدامات صورت گرفته همه دستگاه ها توسط رصد خانه اجتماعی مورد ارزیابی قرار گیرد.