رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

مجموعه مدیریتی استان از تمامی ظرفیت های قانونی برای تحقق مطالبات زیست محیطی مردم آبیک استفاده خواهد کرد


25 ارديبهشت, 1402 - 21:47 -- کارشناس۲
سرپرست معاونت سیاسی استانداری:

مجموعه مدیریتی استان از تمامی ظرفیت های قانونی برای تحقق مطالبات زیست محیطی مردم آبیک استفاده خواهد کرد

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری قزوین گفت: مجموعه مدیریتی استان در چارچوب قانون از تمام ظرفیت های در اختیار برای کاهش آلام و تحقق مطالبات مردم شهرستان آبیک در حوزه زیست محیطی استفاده خواهد کرد و در این مسیر نهایت تلاش خود را انجام خواهد داد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

عباس کاظمی سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری قزوین در جلسه شورای اداری شهرستان آبیک با بیان اینکه مسائل و مشکلات مردم در نظام اسلامی با تکیه بر سنت الهی حل می شود، اظهار داشت: برای تحقق دولت اسلامی عهد بسته ایم و پایبندی به این تعهد، سخت‌ترین و مشکل ترین گره ها را باز خواهد کرد. 

وی با اشاره به اینکه با حصول موفقیت ها و ارتقاء شاخص ها، هرگز راضی به یک سطح نباشید و برای موفقیت بیشتر تلاش کنید، گفت: سال گذشته شاهد نهایت تلاش دشمن برای ضربه زدن به نظام بودیم ولی با همراهی مردم توطئه دشمنان راه به جایی نبرد و باز هم ملت ایران در میدان بصیرت و آگاهی با سربلندی بیرون آمدند.
 
کاظمی افزود: مدیر نظام جمهوری اسلامی باید از دل تهدیدها و بحران ها، فرصت ها را احصاء کند و مشکلات را یکی پس از دیگری برطرف نمایند، موضوعی که در صورت اجرایی شدن بسیاری از مشکلات را برطرف خواهد کرد. 

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری قزوین اضافه کرد: مجموعه مدیریتی استان در چارچوب قانون از تمام ظرفیت های در اختیار برای کاهش آلام و تحقق مطالبات مردم شهرستان آبیک در حوزه زیست محیطی استفاده خواهد کرد و در این مسیر نهایت تلاش خود را انجام خواهد داد.

وی افزود: هم اکنون شهرستان آبیک در حوزه های مختلف از جمله حوزه اشتغال، مسکن ملی، مولد سازی دارای رتبه برتر در بین شهرستان های استان است که نشان دهنده توجه مجموعه مدیریتی استان به این شهرستان و عملکرد خوب مسئولان شهرستانی است.