رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

توطئه گران علیه ملت ایران باز هم طعم شکست را چشیدند/ دولت با استفاده‌ از توان و استعداد جوانان نخبه و انقلابی خواسته های مردم را برآورده خواهد کرد


27 ارديبهشت, 1402 - 01:07 -- کارشناس۲
استاندار قزوین:

توطئه گران علیه ملت ایران باز هم طعم شکست را چشیدند/ دولت با استفاده‌ از توان و استعداد جوانان نخبه و انقلابی خواسته های مردم را برآورده خواهد کرد

استاندار قزوین گفت: دشمنان با نقشه ها و تدابیر خود به دنبال سرنگونی نظام بودند ولی امروز جمهوری اسلامی در اوج قدرت و اقتدار است و آنها در آستانه فروپاشی قرار گرفته و گرفتار مسائل و مشکلات مختلف هستند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

محمدمهدی اعلایی استاندار قزوین روز سه شنبه در یادواره شهدای بخش رامند که با حضور رئیس مجلس شورای اسلامی برگزار شد، اظهار داشت: عظمت، ابهت و شور حاکم بر این مجلس جای تشکر دارد، مجلسی که نمونه ای از ارادت پابرجای مردم خوب استان قزوین، مردم قهرمان بوئین زهرا و مردم عزیز بخش رامند و شهر دانسفهان به مقام شامخ شهدا است.
 
وی با بیان اینکه شهدا به تعبیر قرآن همیشه حاضر و ناظر هستند، گفت: دشمنان در ایام اخیر توطئه‌ های مختلفی را علیه مردم اتخاذ کردند تا چنین برنامه هایی را در کشور نبینیم، توطئه ای که باز هم غلط از آب درآمد و نشان داد که تصور و شناخت دشمنان از ملت ایران کامل نیست. 

اعلایی افزود: دشمنان با نقشه ها و تدابیر خود به دنبال سرنگونی نظام بودند ولی امروز جمهوری اسلامی در اوج قدرت و اقتدار است و آنها گرفتار مسائل و مشکلات مختلف هستند. 

استاندار قزوین اضافه کرد: دشمنان برای ضربه زدن به مردم ایران هزینه، برنامه ریزی و توطئه های مختلفی کردند ولی با بصیرت و تشخیص درست مردم خنثی شد و یکبار دیگر ملت ایران از میدان ایستادگی و بصیرت سربلند بیرون آمدند. 

نماینده عالی دولت در استان اظهار داشت: جماعت حاضر در این مجلس نمونه ای از شور انقلابی حاکم بر استان قزوین است و نشان دهنده در صحنه بودن مردم قزوین می باشد. 

وی افزود: به نمایندگی از دولت سیزدهم از حمایت های مردم خوب این خطه از دولت به جهت انجام وظایف قدردانی می کنم و اعلام می کنم که دولت با استفاده‌ از توان و استعداد جوانان نخبه و انقلابی خواسته های مردم را برآورده خواهد کرد.