رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

یکی از اساسی ترین راهبرد های مجموعه مدیریتی استان توجه به مردم در همه ابعاد است


29 ارديبهشت, 1402 - 15:26 -- کارشناس۲
مدیرکل اجتماعی و فرهنگی استانداری قزوین:

یکی از اساسی ترین راهبرد های مجموعه مدیریتی استان توجه به مردم در همه ابعاد است

مدیر کل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری قزوین گفت: یکی از اساسی ترین راهبرد های مجموعه مدیریتی استان توجه به مردم در همه ابعاد است که برای اجرای آن از تمامی ظرفیت ها استفاده خواهد شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

محمد خورشیدی مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری در حاشیه بازدید از مرکز نیکوکاری محسنین شریفیه و آیه مهرگان و همچنین در آئین افتتاح کارگاه خیاطی در مرکز نیکوکاری شهید بابایی، مهارت آموزی را اصلی ترین حلقه ایجاد اشتغال پایدار دانست.

وی افزود: هر اقدامی که مردمی صورت پذیرد ماندگار تر است، سوابق حضور مردم در میدان عمل سوابق درخشانی است و ما آمادگی حمایت، پشتیبانی و تسهیل در هر حوزه ای که مردم پای کار باشند را داریم.

خورشیدی گفت: همچنین اشتغال زنان سرپرست خانوار از دغدغه های اصلی دفتر اجتماعی و فرهنگی می باشد و خوشبختانه کمیته امداد با ایجاد مراکز نیکوکاری و اعتبارات خوبی که در بحث توانمندسازی زنان خانوار تخصیص داده گام خوبی را در تحقق این مهم برداشته است.

گفتنی است؛ در بازدید از این مراکز نیکوکاری، مدیرکل دفتر اجتماعی و فرهنگی استانداری قزوین با جمعی از خیرین این مراکز دیدار و فرآیند فعالیت ها و خدمات این مراکز تشریح شد.