رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

نخستین جلسه ستاد هماهنگی محلات هدف استان قزوین برگزار شد


6 خرداد, 1402 - 23:21 -- کارشناس۲
به ریاست سرپرست معاونت سیاسی استانداری؛

نخستین جلسه ستاد هماهنگی محلات هدف استان قزوین برگزار شد

نخستین جلسه ستاد هماهنگی محلات هدف استان قزوین به ریاست کاظمی سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری و با هدف هماهنگی، هم افزایی و استفاده از تجربیات دستگاه های اجرایی در این محلات برگزار شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

عباس کاظمی سرپرست معاونت سیاسی  امنیتی و اجتماعی استانداری قزوین در این جلسه اظهار داشت: از اقدامات، تجربه ها و ظرفیت های دستگاه های مختلف در محلات، با مطالعه موردی و هدفمند جهت حل مسائل استفاده خواهیم کرد. 

وی افزود: دستگاه ها ظرفیت های خوبی در محلات دارند اما اقدامات به صورت پراکنده صورت می گیرد و به طبع آن بازدهی و نتیجه مطلوبی حاصل نمی شود، لذا با توجه و لزوم به اصل هم افزایی و داشتن یک جبهه واحد و بدون اینکه به لحاظ ریالی تغییری صورت گیرد، توانایی اجرایی ضریب پیدا خواهد کرد و نتیجه هم مطلوب خواهد بود و رضایت مردم را به دنبال خواهد داشت. 

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری با اشاره به اینکه فرماندهان این عملیات با حضور میدانی باید در محلات ورود داشته باشند، اضافه کرد: امروز به دنبال متوقف کردن فعالیت دستگاه ها در محلات نیستیم و در برخی محلات دستگاه ها تجربیاتی دارند که باید محله به محله از ظرفیت های موجود برای هم افزایی از آنها استفاده کنیم.