رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

راهبرد رهبر انقلاب در طرح جهاد تبیین نشان میدهد که فضای دفاع و جهاد همچنان ادامه دارد


29 شهريور, 1402 - 16:11 -- کارشناس۲

راهبرد رهبر انقلاب در طرح جهاد تبیین نشان میدهد که فضای دفاع و جهاد همچنان ادامه دارد

استاندار قزوین گفت: اینکه رهبر معظم انقلاب امروز راهبرد جهاد تبیین را مطرح کردند به دنبال ادامه جهاد دوران دفاع مقدس هستند و جهاد تبیین نمادی است از اینکه فضای دفاع همچنان وجود دارد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

محمدمهدی اعلایی استاندار قزوین روز چهارشنبه در همایش سراسری جهاد و مقاومت از دیروز تا امروز استان قزوین اظهار داشت: هفته دفاع مقدس فرصت مناسبی برای کسانی است که همچنان وظیفه دفاع را بر عهده دارند و باید این رسالت خود را با تمام توان دنبال کنند.
 
وی افزود: نظام مقدس جمهوری اسلامی به عنوان یک وضعیت منحصر به فرد در تاریخ، کلمه حق و اعتلای حقوق انسانی به شکل واقعی و خداخواه را دنبال می کند و طبیعی است که این مقوله دشمنان زیادی داشته باشد. 

وی با بیان اینکه دشمنان متاثر از شیطان همواره به دنبال آسیب زدن به جریان حق بوده اند، افزود: جدال حق و باطل یک جدال همیشگی است و در این مسیر جریان باطل از قدرت، برنامه ریزی و تدابیر خود استفاده می کند و از بدو خلقت آدم هم وجود داشته است و همیشه وجود خواهد داشت، جبهه حق هم البته همواره در این مسیر به مدد الهی صاحب توفیق بوده و امیدواریم در زمان ظهور حضرت حجت (عج) زمینه نهایی برای پیروزی حق علیه باطل رقم بخورد.
 
اعلایی با بیان اینکه در قالب تصمیم و گفتار باید در مسیر دفاع از نظام قدم برداریم، گفت: اینکه رهبر معظم انقلاب امروز جهاد تبیین را مطرح کردند به دنبال ادامه جهاد دوران دفاع مقدس هستند و جهاد تبیین نمادی است از اینکه فضای دفاع همچنان وجود دارد و ما باید با همان روحیه دوران دفاع مقدس امروز هم در این جهاد حضور موثر داشته باشیم.

استاندار قزوین اضافه کرد: به خواست و اراده مردم فضای اجرایی کشور در مسیری قرار گرفته که هدف آن تقویت آرمان های انقلاب اسلامی و دفاع از حق است و ابراز محبت رهبر معظم انقلاب نسبت به عملکرد دولت و تایید رفتارهای دولت حاکی از آن است که دولت مسیر خوبی را شروع کرده است که این مسیر با قوت ادامه خواهد یافت.