رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

منافقین، شبکه های ماهواره ای و دشمنان ملت ایران سرگردان شده اند/ صداقت و سلامت 2 مطالبه جدی مردم از دولت/ در برابر خواسته های ناحق اصحاب قدرت رودربایستی نداشته باشید/ آینده متعلق به جوامع طرفدار حق خواهد بود/ رئیس جمهور به پشتوانه دفاع مقدس از قرآن و ار


30 شهريور, 1402 - 00:30 -- کارشناس۲
استاندار قزوین:

منافقین، شبکه های ماهواره ای و دشمنان ملت ایران سرگردان شده اند/ صداقت و سلامت 2 مطالبه جدی مردم از دولت/ در برابر خواسته های ناحق اصحاب قدرت رودربایستی نداشته باشید/ آینده متعلق به جوامع طرفدار حق خواهد بود/ رئیس جمهور به پشتوانه دفاع مقدس از قرآن و ار

استاندار قزوین گفت: امروز ملت ایران در حالی با قدرت و اقتدار گذران امور می کنند که دشمنان این مرز و بوم از جمله منافقین و شبکه های ماهواره ای سرگردان شده و با ضعف مواجه شده اند و علیرغم خواست دشمنان، بسیاری از کشورها دست دوستی به سمت ایران دراز کرده اند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

محمدمهدی اعلایی استاندار قزوین روز چهارشنبه در جشنواره شهید رجایی استان قزوین اظهار داشت: حاکمیت و نظام جمهوری اسلامی ایران با اراده ملت بر سر کار آمده و با آرمان، شعار و یک ایدئولوژی که مورد حمایت و عنایت همه مردم قرار گرفته است، فعالیت می کند. 

وی افزود: در چنین فضایی، هر چهار سال یکبار دولت ها برای رساندن کشور به افق و آرمان کلانی که نظام دنبال می کند توسط مردم انتخاب می شوند تا کشور را به اهداف مورد نظر مردم براساس میثاق ملی و باورهای اعتقادی مردم برسانند.
 
اعلایی با بیان اینکه دولت سیزدهم با اراده ملت برای میل به اهداف مردم بر سر کار آمد و مردم در انتخابات گفتمان آیت الله رئیسی را برای اداره کشور تایید کردند، گفت:  در همین راستا کارگزاران دولت وظیفه دارند حداکثر تلاش خود را برای تحقق این گفتمان انجام دهند.

استاندار قزوین با بیان اینکه مردم براساس برخی از آرمان ها و اعتقادات خود آیت الله رئیسی را به عنوان رئیس جمهور دولت سیزدهم انتخاب کرده اند، اضافه کرد: صداقت در بیان موضوعات و پیگیری منافع واقعی مردم یکی از مهم ترین خواسته های مردم و در صدر اقدامات دولت است، موضوعی که رهبر معظم انقلاب در دیدار با دولتمردان به آن اشاره کردند و فرمودند دولت سیزدهم دولتی نیست که آینده را به دلیل منافع کوتاه مدت فدا کند.
 
نماینده عالی دولت در استان اظهار داشت: بر همین اساس مدیران استان در تعامل با مردم صداقت داشته باشند، البته این رفتار باید با صاحبان نفوذ و قدرت هم انجام شود و نباید در برابر خواسته های ناحق اصحاب قدرت با رودربایستی رفتار کرد. 

وی افزود: سلامت دیگر دغدغه جدی مردم در ایام اخیر بوده است و خواسته مردم این است که دست اندرکاران نظام از سلامت بیشتری برخوردار باشند چرا که عدم سلامت باعث افزایش بی اعتمادی بین مردم خواهد شد.
 
اعلایی گفت: در این دولت مسئولانی منصوب شده اند که در معرض فساد موقعیت ها را با سلامت عبور کنند و دولت هم نسبت به این موضوع حساس است و مردم اعتقاد دارند که نظامات اجرایی باید با سلامت بیشتری رفتار کنند.

استاندار قزوین با بیان اینکه موضوع سلامت در استان قزوین با توجه به اینکه این استان در برخی از حوزه ها پیشینه خوبی ندارد، از اهمیت بالایی برخوردار است، اضافه کرد: البته این موضوعات در جشنواره هایی مانند شهید رجایی سنجیده نمی شوند ولی در پیرامون موضوعات  به طور قطع مورد توجه قرار می گیرد و مسئولان به ویژه مدیران اقنصادی باید نسبت به این موضوع حساس باشند. 

نماینده عالی دولت در استان با اشاره به فرارسیدن هفته دفاع مقدس اظهار داشت: دفاع مقدس از زمان خلقت آدم آغاز و تا پایان خلقت ادامه خواهد داشت و امروز به اعتبار دفاع مقدس و مقاومت مقدس در سال های پس از انقلاب، رئیس جمهور ایران در مجمع عمومی سازمان ملل از تقابل حق با شیطان با گرفتن قرآن در دست دفاع می کند.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی امروز در معرض بیان کلمه حق در دنیا قرار دارد و طبیعی است که در چنین فضایی در مواجهه شر و شیطان قرار گیرد، افزود: رئیس جمهور در مجمع عمومی سازمان ملل بیان داشت که در قرآن گفته شده نه ظلم کنید نه ظلم بپذیرید، کجای این مفهوم خلاف اعتقادات شماست که آن را می سوزانید و به آن بی احترامی می کنید.

اعلایی اضافه کرد: این مفهوم شاید برای جامعه ایران یک موضوع عادی باشد ولی به طور قطع برای جوامع مختلف مهم است و آنها را منقلب خواهد کرد  و آینده متعلق به جوامع طرفدار حق خواهد بود.

استاندار قزوین اظهار داشت: در سال گذشته دشمنان پیچیده ترین فتنه ها را اجرا کردند و امسال هم می خواستند در سالگرد آن فتنه های جدیدی را اعمال کنند ولی کسانی که در سال گذشته نتوانستند به اهداف خود برسند طبیعی است که در سالگرد آن هم با شکست رو به رو شوند.

نماینده عالی دولت در استان افزود: امروز ملت ایران در حالی با قدرت و اقتدار گذران امور می کنند که دشمنان این مرز و بوم از جمله منافقین و شبکه های ماهواره ای سرگردان و با ضعف مواجه شده اند و و علیرغم خواست دشمنان بسیاری از کشورها دست دوستی به سمت ایران دراز کرده اند.