رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

انتخابات باید در صحت کامل و در شرایط رقابتی امن و شفاف برگزار شود


13 مهر, 1402 - 19:58 -- کارشناس۲
استاندار قزوین:

انتخابات باید در صحت کامل و در شرایط رقابتی امن و شفاف برگزار شود

استاندار قزوین گفت: رسالت مهم دست اندرکاران انتخابات این است که عدم جانب داری خود را به مردم و کاندیدا اثبات کنند و نباید در معرض جانب داری قرار بگیرند

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

محمدمهدی اعلایی استاندار قزوین روز پنج‌شنبه در همایش فرمانداران و بخشداران استان قزوین اظهار داشت: استان قزوین در کنار ظرفیت های بی شمار اقتصادی در حوزه های صنعتی، کشاورزی و گردشگری در موضوعات سیاسی هم جزو استان های مطرح کشور می باشد و تاثیرگذاری این استان در موضوعات کشوری و افرادی که از این استان در موضوعات ملی تاثیرگذار هستند نشان دهنده ظرفیت بالای سیاسی استان قزوین می باشد.

وی افزود: استان قزوین یکی از مناطق نخبه خیز کشور است و پیشینه تاریخی، فضای زیستی و شرایط ژنتیکی استان به گونه ای است که چهره های غیرمشهور ولی نخبه زیادی در این استان زیست و در مراکز ملی حضور و اثرگذاری دارند.

اعلایی با اشاره به در پیش بودن انتخابات گفت: از آنجایی که جمهوری اسلامی ایران پرچمدار کلمه حق در جهان است طبیعی است که تمامی تحولات آن با حساسیت همراه باشند و بدون شک انتخابات امسال هم مانند تمامی انتخابات دیگر از حساسیت های زیادی برخوردار است.

استاندار قزوین اضافه کرد: انتخابات باید در صحت کامل و در شرایط رقابتی امن و شفاف برگزار شود و این مهم باید با مشارکت بالا، با درایت مردم و نقش آفرینی نهادهای روشن گر و اقناعی جهت بالابردن کیفیت انتخاب ها همراه باشد.

نماینده عالی دولت در استان اظهار داشت: رسالت مهم دست اندرکاران انتخابات این است که عدم جانب داری خود را به مردم و کاندیدا اثبات کنند و نباید در معرض جانب داری قرار بگیرند، هر کس که مردم به آن اقبال کنند مورد تایید است و منتخبین با آرای مردم انتخاب خواهند شد.