رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

خبر فرمانداری ها


شورای زکات شهرستان البرز
20 آبان, 1402 - 21:12 -- hamidi.alborz.c...
فرماندار البرز:

فرماندار البرز گفت: اقدامات حوزه زکات در روستاها، پروژه محور و ملموس باشد و در این حوزه هماهنگی‌های لازم با دستگاه‌ها صورت گیرد، چرا که با توجه بر ظرفیت‌های مناسب روستاهای سطح شهرستان البرز، می‌توان اقدامات مطلوبی در حوزه‌های اشتغالزایی انجام شود.


 نشست تخصصی هیئت مدیره انجمن قطعات و مجموعه‌های خودرو استان قزوین
18 آبان, 1402 - 09:34 -- hamidi.alborz.c...
با حضور استاندار، معاون اقتصادی، فرماندار البرز و جمعی از مدیران استانی؛

نشست صمیمی محمدمهدی اعلایی استاندار قزوین با اعضای هیئت مدیره انجمن تخصصی صنفی و همگن کارفرمایی تولیدکنندگان قطعات و مجموعه‌های خودرو استان قزوین، به همراه رحمانی معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه‌ای استاندار، غفوری فرماندار البرز و تعدادی از مسئولان استانی، در شهر صنعتی البرز برگزار شد.


17 آبان, 1402 - 09:36 -- hamidi.alborz.c...
در سومین جلسه هیئت اجرایی انتخابات شهرستان البرز؛

سومین جلسه هیئت اجرایی انتخابات شهرستان البرز به ریاست غفوری فرماندار و با حضور احمدی رئیس دادگستری شهرستان، عبدی رئیس هیئت نظارت بر انتخابات شهرستان و اعضای هیئت اجرایی دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در محل فرمانداری، با محوریت تعیین شعب اخذ رای در سطح شهرستان البرز، برگزار گردید.


بازدید فرماندار البرز از پروژه بلوار شهید سلیمانی روستای حسن آباد کلج
16 آبان, 1402 - 12:03 -- hamidi.alborz.c...

غفوری فرماندار البرز به همراه سلیمانی بخشدار مرکزی ک دهیار روستای حسن آباد کلج از روند تکمیل پروژه بلوار شهید سلیمانی این روستا بازدید کرد و موضوعات مرتبط با این پروژه را مورد پیگیری قرار داد.


گفتگوی تلفنی فرماندار با مردم شهرستان البرز
14 آبان, 1402 - 13:44 -- hamidi.alborz.c...

مصطفی غفوری فرماندار البرز با حضور در اداره کل مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری از طریق سامانه سامد(ارتباط مردم و دولت)، در روز یکشنبه مورخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴، با تعدادی از مردم شهرستان گفتگو کرد.


دیدار فرماندار البرز با رئیس دادگستری بخش محمدیه
14 آبان, 1402 - 13:37 -- hamidi.alborz.c...

غفوری فرماندار البرز به همراه ملکی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی، فلاح امینی معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار، سلیمانی بخشدار مرکزی و آخوندی بخشدار محمدیه با علی‌محمدی رئیس دادگستری بخش محمدیه شهرستان البرز دیدار و ضمن تبریک به جهت انتصاب ایشان، برخی از موضوعات مرتبط با بخش را مورد بررسی قرار دادند.


یوم الله 13 آبان
13 آبان, 1402 - 18:57 -- hamidi.alborz.c...
فرماندار البرز:

فرماندار البرز گفت: مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) در دیدار اخیر خود با دانش آموزان نسبت به افزایش آگاهی و ارائه تحلیل توسط جوانان تأکید داشتند؛ لذا آگاهی رسانی به نسل جوان، به ویژه دانش آموزان و دانشجویان رسالت اصلی یوم الله ۱۳ آبان است.


پیام فرماندار شهرستان البرز به مناسبت ۱۳ آبان، روز دانش آموز و مبارزه با استکبار جهانی
12 آبان, 1402 - 12:07 -- hamidi.alborz.c...

مصطفی غفوری فرماندار البرز با صدور پیامی، ضمن گرامیداشت ۱۳ آبان، روز دانش آموز و مبارزه با استکبار جهانی، از عموم مردم انقلابی و شهیدپرور شهرستان البرز برای حضور در این رویداد ملی، همگام با دانش آموزان و دانشجویان دعوت نمود.


11 آبان, 1402 - 09:17 -- hamidi.alborz.c...

امینی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان قزوین به همراه مرادی نرگسی مدیرکل پست استان و جمعی از مدیران اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان، با غفوری فرماندار دیدار و در خصوص موضوعات مرتبط گفتگو کردند.


بازدید میدانی از شعاع 500 متری گمرک استان قزوین
11 آبان, 1402 - 09:15 -- hamidi.alborz.c...
با حضور معاون سیاسی و معاون عمرانی فرماندار البرز؛

ملکی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی به همراه فلاح امینی معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار البرز و جمعی از مسئولین و مدیران شهرستان، از شعاع 500 متری گمرک استان قزوین، واقع در شهر صنعتی البرز بازدید و موضوعات موجود را مورد پیگیری قرار دادند.


جلسه کمیته بانوان شهرستان البرز
9 آبان, 1402 - 13:19 -- hamidi.alborz.c...
به ریاست معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار؛

جلسه کمیته امور بانوان شهرستان البرز به ریاست ملکی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار برگزار شد.


بهره برداری یک دستگاه بیل مکانیکی
8 آبان, 1402 - 20:22 -- hamidi.alborz.c...
باحضور فرماندار البرز؛

با حضور غفوری فرماندار البرز، تقی زاده دادستان الوند، فلاح امینی معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار، کریمی مدیرعامل شرکت شهر صنعتی البرز، شیر محمدی رئیس و سایر اعضای شورا اسلامی شهر الوند، یک دستگاه بیل مکانیکی جهت انجام عملیات جابه‌جایی پسماند فاضلاب این مجموعه به محدوده مورد نظر، افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.


افتتاح نیروگاه خورشیدی شرکت بالین تک
8 آبان, 1402 - 20:01 -- hamidi.alborz.c...
با حضور فرماندار البرز؛

با حضور غفوری فرماندار البرز، میرزاعباسی معاون امور صنایع سازمان صمت استان قزوین، فلاح امینی معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار، مرشدزاده رئیس اداره امور برق شهرستان البرز، نیروگاه خورشیدی ۲۰۰ کیلوواتی شرکت بالین تک شهر صنعتی البرز، با اعتباری بالغ بر ۴۰ میلیارد ریال، افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.


جلسه برنامه‌ریزی راهپیمایی ۱۳ آبان
7 آبان, 1402 - 08:19 -- hamidi.alborz.c...
فرماندار البرز:

فرماندار البرز گفت: ۱۳ آبان روز دانش آموز است و باید از ظرفیت دانش آموزان به نحو احسن استفاده شود، البته جامعه دانش آموزی در سطح شهرستان البرز همواره پای نظام و آرمانهای آن بوده و خواهد بود، ولی این برنامه در این برهه تاریخی از درجه اهمیت فراوانی برخوردار می‌باشد.


دیدار مدیرکل کمیته امداد حضرت امام خمینی(ره) با فرماندار البرز
6 آبان, 1402 - 10:15 -- hamidi.alborz.c...

ظاهری مدیر کل کمیته امداد حضرت امام خمینی(ره) استان قزوین به همراه اصلی بیگی رئیس کمیته امداد شهرستان البرز، با غفوری فرماندار دیدار و در خصوص موضوعات مرتبط گفتگو کردند.


مانور آمادگی در برابر سیل
3 آبان, 1402 - 19:46 -- hamidi.alborz.c...
با حضور فرماندار البرز؛

روز چهارشنبه سوم آبان ماه سال جاری باحضور غفوری فرماندار البرز، فلاح امینی معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار، روسا و کارشناسان دستگاه‌های اجرایی، امدادی، خدمات رسان و انتظامی مانور آمادگی در برابر سیل در مسیر در شهر شریف‌آباد و رودخانه‌ی این شهر برگزار گردید.


3 آبان, 1402 - 14:57 -- mostafataherkha...
فرماندار آوج؛

جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان آوج ، به ریاست زرگر فرماندار آوج ،صوفی معاون سیاسی فرماندار،افتخاری رئیس صمت شهرستان، رئیس منابع آبو رییس جهاد کشاورزی شهرستان و برخی از فعالین حوزه تولید با محوریت بررسی و اتخاذ راهکار مناسب جهت حل موضوعات واحدهای مذکور در محل فرمانداری برگزار گردید.


دیدار رئیس و جمعی از کارکنان اداره ورزش و جوانان با فرماندار شهرستان البرز
3 آبان, 1402 - 11:05 -- hamidi.alborz.c...
به مناسبت هفته تربیت بدنی؛

به مناسبت هفته تربیت بدنی، احمدپور به همراه جمعی از کارکنان اداره ورزش و جوانان شهرستان البرز، با غفوری فرماندار دیدار و در خصوص موضوعات مرتبط گفتگو کردند.


جلسه کارگروه مدیریت پسماند شهرستان البرز
3 آبان, 1402 - 09:39 -- hamidi.alborz.c...
به ریاست معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار البرز؛

جلسه کارگروه مدیریت پسماند شهرستان البرز به ریاست فلاح‌امینی معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار و با حضور سلیمانی بخشدار مرکزی و مدیران دستگاه‌های مرتبط در محل فرماندار البرز برگزار شد.


مراسم تودیع و معارفه روسای پیشین و جدید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان البرز
3 آبان, 1402 - 08:59 -- hamidi.alborz.c...
با حضور فرماندار البرز؛

مراسم تودیع و معارفه روسای پیشین و جدید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان البرز، با حضور غفوری فرماندار، براتی سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین، ملکی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار، ملاحسن رئیس پیشین، یزدی رئیس جدید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان البرز و جمعی از اصحاب فرهنگ و هنر شهرستان، در محل فرمانداری برگزار گردید.

صفحه‌ها