رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

خبر های استانداری


14 تير, 1401 - 11:35 -- کارشناس۲
استاندار قزوین:

استاندار قزوین گفت: زبان انقلاب اسلامی زبان فرهنگ و هنر است و در سیره امامین انقلاب توجه به فرهنگ و هنر مشهود است.


12 تير, 1401 - 22:35 -- کارشناس۲
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری:

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری قزوین گفت: مراکز خرید و فروش ضایعات برای کاهش سرقت در استان قزوین باید کنترل و ساماندهی شود.


9 تير, 1401 - 14:07 -- کارشناس۲
استاندار قزوین:

استاندار قزوین گفت: ممکن است استان قزوین در کلیت، رتبه پایینی در بودجه داشته باشد اما رشد بودجه استان نسبت به سال قبل در حد میانگین کشوری بوده است.


8 تير, 1401 - 23:17 -- کارشناس۲
استاندار قزوین:

استاندار قزوین گفت: تعامل و همگرایی بسیار خوبی توأم با همفکری، هم رأیی و هم نظری در مسائل استان بین دستگاه قضا و دولت وجود دارد.


8 تير, 1401 - 18:49 -- کارشناس۲
استاندار قزوین:

استاندار قزوین گفت: با توجه به دستور رئیس جمهور در خصوص شرکت کنتور سازی ایران، کارگروه ویژه‌ای برای بررسی موضوع تشکیل شده و مواردی برای فعال شدن هرچه بیشتر آن در دست بررسی است که امیدواریم در آینده نزدیک به نتیجه مطلوب برسد.


8 تير, 1401 - 00:45 -- کارشناس۲
معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار قزوین:

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار قزوین گفت: دولت از نخستین روزهای استقرار، در یک اقدام کم سابقه سند تحولی را به دستگاه ها ابلاغ و به نوعی خط و مشی اجرایی را مشخص کرده که امیدواریم جوامع دانشگاهی در عملیاتی کردن سند تحول دولت یاریگر دولتمردان باشند.


8 تير, 1401 - 00:37 -- کارشناس۲
معاون اقتصادی استاندار:

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای استاندار قزوین گفت: استان قزوین یکی از تولیدکنندگان مطرح لوازم خانگی کشور است و ظرفیت تبدیل شدن به قطب تولید لوازم خانگی کشور را دارد.


8 تير, 1401 - 00:33 -- کارشناس۲
استاندار قزوین:

استاندار قزوین گفت: مدیریت منابع آب و تدبیر در جهت ارتقاء بهره وری نه تنها برای استان بلکه برای کشور ارزش آفرین است.


7 تير, 1401 - 09:55 -- کارشناس۲
معاون هماهنگی عمرانی استاندار قزوین خبر داد؛

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قزوین گفت: مدیریت استان در خصوص ساختمان های ناایمن و مسئله دار ۲ رویکرد اساسی و متفاوت پیشگیرانه و علاج بخشی را به صورت همزمان پیگیری می کند.


6 تير, 1401 - 23:19 -- کارشناس۲
استاندار قزوین:

استاندار قزوین گفت: استان قزوین پیشینه خوبی در تولید فرش دارد و ارتقای سطح تولید آن می تواند باعث تقویت اقتصادی استان شود و  دولت در این مسیر تولیدکنندگان را حمایت خواهد کرد.


6 تير, 1401 - 18:23 -- کارشناس۲
معاون اقتصادی استاندار:

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای استاندار گفت: باید از تمرکز بر توسعه محصولات کشاورزی به تمرکز بر توسعه صنعت و مدیریت بازار کشاورزی حرکت کنیم، چراکه صرف گسترش کمیت محصولات کشاورزی نیاز کنونی ما را تامین نمی کند و باید بر صنعت کشاورزی تمرکز ویژه ای داشته باشیم.


5 تير, 1401 - 22:53 -- کارشناس۲
استاندار قزوین:

استاندار قزوین گفت: به طور قطع تا به امروز در دوران مدیریت جدید استان شاهد اعمال نظر غیر کارشناسی و غیرحرفه‌ای مجموعه حاکمیتی بر شبکه بانکی نبوده اید و بعد از این هم نخواهید دید.


4 تير, 1401 - 21:38 -- کارشناس۲
استاندار قزوین:

استاندار قزوین گفت: کمبود برق نباید منجر به کم توجهی به موضوعات زیست محیطی شود و تولید برق مبتنی بر استفاده از انرژی های فسیلی باید به گونه ای باشد که کم ترین آسیب را به محیط زیست بزند.


4 تير, 1401 - 21:35 -- کارشناس۲
استاندار قزوین:

استاندار قزوین گفت: باید پروژه‌های نیمه تمام مسکونی سطح استان شناسایی و از ظرفیت‌ها استفاده شود.


4 تير, 1401 - 14:01 -- کارشناس۲
استاندار قزوین:

استاندار قزوین گفت: تأکید بر تخصص، توجه ویژه به امور قضایی مبتنی بر قانون، تغییر به نفع مردم و ایجاد فضاهای مناسب برای بهره برداری مردم از خدمات قضایی از دستاوردهای سیستم جدید دستگاه قضایی کشور است.


3 تير, 1401 - 00:49 -- کارشناس۲
استاندار قزوین:

استاندار قزوین گفت: بسیاری از مدیران استان را نخبگان جوان، با تجربه و با انگیزه تشکیل می‌دهند و تلاش‌های این افراد به زودی نمود پیدا خواهد کرد که ابتدایی ترین آنها سالم سازی و فساد ستیزی فضای مدیریتی استان است.


2 تير, 1401 - 15:17 -- کارشناس۲
استاندار قزوین:

استاندار قزوین گفت: نقش آفرینی بخش کشاورزی در تولید ناخالص داخلی استان خیلی قابل توجه نیست و از تولید ناخالص داخلی در سال ۹۹ تقریبا ۱۰ تا ۱۵ درصد به بخش کشاورزی اختصاص دارد.


1 تير, 1401 - 23:28 -- کارشناس۲
استاندار قزوین:

استاندار قزوین گفت: راه اندازی ابر پروژه‌های شیلاتی در حوزه همجواری شاهرود یکی از سیاست‌های اصلی و اصولی استان است و با رعایت ضوابط قانونی تمامی دستگاه‌های این حوزه باید شرایط لازم را فراهم نمایند.


1 تير, 1401 - 16:43 -- کارشناس۲
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری تاکید کرد؛

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری بر ضرورت برنامه ریزی مناسب برای خدمت رسانی هرچه بهتر به زائران اربعین حسینی تاکید کرد.


1 تير, 1401 - 16:40 -- کارشناس۲
استاندار قزوین:

استاندار قزوین گفت: عملکرد خوب و قابل قبول اصناف در دوران کرونا و اجرای طرح اصلاح نظام یارانه‌ای در استان بر کسی پوشیده نیست و کاملا ملموس است.

صفحه‌ها