رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

خبر های استانداری


3 آبان, 1399 - 19:11 -- خبر
مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری قزوین:

مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری قزوین بر ضرورت فعال سازی میز خدمت الکترونیکی در راستای مقابله با شیوع ویروس کرونا تاکید کرد و گفت: دستگاه‌های اجرایی استان در خصوص صیانت از حقوق شهروندی و ترویج فرهنگ عفاف و حجاب ارزیابی می‌شوند.


3 آبان, 1399 - 18:07 -- روابط عمومی2
استاندار قزوین:

استاندار قزوین گفت: بنیاد برکت و ستاد اجرایی حضرت امام(ره) ظرفیت های بسیار خوبی در اجرای طرح های عمرانی، زیربنایی و اقتصادی دارد که انتظار داریم در استان قزوین مشارکت بیشتری در اجرای طرح ها داشته باشد


3 آبان, 1399 - 17:57 -- روابط عمومی2
جانشین ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا در استان قزوین:

معاون سیاسی استاندار و جانشین ستاد پیشگیری از کرونای استان قزوین با اشاره به شیوع بیماری کرونا، گفت: چاپ و نشر اعلامیه‌های ترحیم جهت دعوت عمومی در فضای حقیقی و مجازی تا اطلاع ثانوی ممنوع است.


3 آبان, 1399 - 17:48 -- روابط عمومی2
استاندار قزوین:

استاندار قزوین اظهار داشت: تامین سلامت مردم، دغدغه اصلی ما در شرایط فعلی است و با هر شخصی که امنیت جانی مردم و جامعه را به خاطر بیندازد برابر با ضوابط و مقررات برخورد می‌کنیم.


3 آبان, 1399 - 13:04 -- روابط عمومی2
جانشین ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا در استان قزوین:

جانشین ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا در استان قزوین گفت: در شرایط بحرانی کرونا در یک تالار عروسی در کوهین، جشن عروسی با تعداد زیادی از مهمانان برگزار شده است و در بسیاری از خیابان‌های قزوین نیز رفتار مردم کاملاً عادی است و پروتکل‌های بهداشتی رعایت نمی‌شود.


3 آبان, 1399 - 10:38 -- روابط عمومی2
مدیر کل دفتر امور شهری :

مدیر کل دفتر شهری تاکید کرد: ایمن سازی ساختمان ها و تأمین امنیت شهروندان در برابر حوادث علاوه بر شهرداری ها و دستگاه های ذیربط بر عهده سازندگان و بهره برداران ساختمان ها می باشد .


2 آبان, 1399 - 20:36 -- روابط عمومی2
رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد پیشگیری ومقابله باکرونا استان:

‍ رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد پیشگیری ومقابله باکرونا استانبا اعلام این خبر گفت: به دلیل ادامه وضعیت قرمز کرونایی در کل استان، برای چهارمین هفته محدودیت هایی اعمال می شود.


1 آبان, 1399 - 23:45 -- omrani
معاون عمرانی استاندار:

معاون استاندار قزوین گفت: با توجه به اینکه برخی برای دامداری مجوز احداث چاه گرفته‌اند و با چند برابر سهمیه قانونی آب مصرفی خود کشاورزی می‌کنند، این استفاده باید متوقف شود و چاه‌های مربوطه پلمب شوند.


1 آبان, 1399 - 13:23 -- روابط عمومی2
جانشین ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا در استان قزوین:

جانشین ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا استان قزوین گفت: با توجه به تداوم شرایط قرمز و خطرناک، تمدید محدودیت‌های کرونایی در استان برای چهارمین هفته متوالی محتمل است.


30 مهر, 1399 - 22:17 -- روابط عمومی2
مدیر کل پدافند غیر عامل استانداری قزوین:

مدیرکل پدافند غیرعامل استان قزوین بیان داشت: از اردیبهشت ماه سال‌جاری تاکنون در حدود ۱۷٠ هزار بازدید پیرامون رعایت پروتکل‌های بهداشتی از طریق دستگاه‌های اجرایی انجام شده و در حوزه‌های مختلف نیز این بازرسی‌ها ادامه دارد.30 مهر, 1399 - 18:26 -- روابط عمومی2
معاون سیاسی استاندار قزوین:

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار قزوین گفت: انسولین مورد نیاز بیماران دیابتی و همچنین واکسن آنفلوآنزا برای گروه‌های پرخطر در استان به میزان کافی تهیه و تامین شده است.


30 مهر, 1399 - 18:17 -- روابط عمومی2
استاندار قزوین:

استاندار قزوین گفت: با تمام توان و امکانات از تولید و سرمایه‌گذاری در استان حمایت خواهیم کرد.


30 مهر, 1399 - 11:31 -- روابط عمومی2
معاون سیاسی استاندار قزوین:

معاون سیاسی استاندار قزوین گفت: روند توزیع آرد نانوایی ها و پخت نان کاملا عادی است و هیچ گونه کمبود آرد و افزایش قیمتی در بحث قیمت نان وجود ندارد.


29 مهر, 1399 - 16:59 -- خبر
مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری خبر داد :

تکدی گری از معضلاتی است که می تواند تاثیرات مخربی بر جامعه تحمیل کند
مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری قزوین گفت: سامانه کشوری شناسه‌دار کردن و ساماندهی متکدیان با تجهیزاتی از قبیل اسکنر عنبیه چشم، اسکنر اثر انگشت و دوربین در مجتمع ساماندهی متکدیان قزوین راه‌اندازی شد


29 مهر, 1399 - 10:20 -- روابط عمومی2
معاون اقتصادی استاندار:

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار قزوین گفت: سرمایه‌گذارانی از ۳۰ کشور دنیا تاکنون در زمینه‌های مختلف صنعتی و کشاورزی در این استان حضور داشته و اقدام به سرمایه‌گذاری کرده‌اند.


29 مهر, 1399 - 10:17 -- روابط عمومی2
جانشین ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا در استان قزوین:

جانشین ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا در استان قزوین روحانیون و طلاب را در همه عرصه‌ها و مواقع حساس خط شکن و راهنما دانست و گفت: این قشر در حوزه مبارزه با ویروس مهلک کرونا مشتاقانه در کنار مدافعان سلامت به جامعه خدمت کرده‌اند.


28 مهر, 1399 - 15:50 -- روابط عمومی2
استاندار قزوین:

استاندار قزوین گفت: تمامی دستگاه ها در تدوین برنامه سازگاری با کم آبی استان قزوین سهم دارند و باید برنامه های پیشنهادی خود را برای تدوین این سند ارسال کنند.


28 مهر, 1399 - 12:53 -- omrani
معاون عمرانی استاندار:

معاون عمرانی استاندار قزوین با اشاره به مغفول ماندن موضوع فرهنگ‌سازی برای مصرف بهینه آب در سند راهبردی مدیریت منابع آبی استان گفت: بهترین و پایدارترین راه برای حفاظت از منابع آبی کار فرهنگی است که متاسفانه در پیش‌نویس سند یادشده این موضوع دیده نشده است.


27 مهر, 1399 - 21:49 -- خبر
مدیر کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری گفت:

مدیر کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری قزوین گفت:از فضاهای موجود تاریخی استان برای راه اندازی مراکز فرهنگی و اجتماعی مثل کافه کتاب، خانه عکاس، نمایشگاه صنایع دستی، بازارچه زنان، مراکز توانمندسازی سازمان‌های مردم نهاد، خانه‌های بوم گردی و... استفاده شود.

صفحه‌ها