رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

خبر واحد های ستادی


6 بهمن, 1401 - 19:20 -- کارشناس۲
مدیرکل اجتماعی و فرهنگی استانداری:

مدیر کل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری قزوین گفت: ارتقاء نقش حلقه‌های میانی در قالب تشکل‌های مردمی و تخصصی و ایجاد بستری برای هم افزایی و تعامل مجموعه های مردمی در دستور کار این اداره کل است.


6 بهمن, 1401 - 19:17 -- کارشناس۲
با حضور مشاور استاندار و مسئول هماهنگی امور ایثارگران استانداری؛

همایش حقوق شهروندی و آسیب‌شناسی قوانین حوزه ایثارگران با حضور آخوندی مشاور استاندار و مسئول هماهنگی امور ایثارگران استانداری و جمعی از مشاورین ایثارگران دستگاه‌های اجرایی استان قزوین برگزار شد.


5 بهمن, 1401 - 15:32 -- کارشناس۲

کبیری معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار از مرکز کنگره ۶۰ شهرستان قزوین بازدید کرد.


4 بهمن, 1401 - 21:26 -- کارشناس۲
به ریاست سرپرست معاونت اقتصادی استانداری؛

جلسه کمیته راهبردی و هماهنگی ایجاد منطقه ویژه اقتصادی تاکستان به ریاست رحمانی سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای استانداری قزوین و با حضور تعدادی از مدیران استانی برگزار شد.


4 بهمن, 1401 - 21:22 -- کارشناس۲
به ریاست معاون سیاسی استاندار؛

جلسه کمیته توسعه مشارکت های مردمی شورای مبارزه با مواد مخدر استان قزوین به ریاست ابوالحسن کبیری معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار و با حضور تعدادی از مدیران استانی برگزار شد.


2 بهمن, 1401 - 20:58 -- کارشناس۲
به ریاست سرپرست معاونت اقتصادی استانداری؛

نشست هم اندیشی رفع موانع و تسهیل احداث پردیس فناوری آبیک به ریاست رحمانی سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای استانداری و با حضور تعدادی از مدیران استانی برگزار شد.


1 بهمن, 1401 - 19:40 -- کارشناس۲
به ریاست معاون استاندار؛

جلسه ستاد بزرگداشت دهه فجر به ریاست کبیری معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار و با حضور فرمانداران و مدیران دستگاه‌های اجرایی استان برگزار شد.


1 بهمن, 1401 - 19:29 -- کارشناس۲

کبیری معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار قزوین با همراهی زرگر سرپرست فرمانداری شهرستان آوج و طریقی سرپرست اداره کل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری، با حجت الاسلام سید ابراهیم موسوی امام جمعه شهر آوج دیدار و گفتگو کرد.


1 بهمن, 1401 - 19:27 -- کارشناس۲
با حضور معاون سیاسی استاندار؛

آئین تکریم و معارفه سرپرست فرمانداری شهرستان آوج با حضور کبیری معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار قزوین و تعدادی از مدیران استانی و شهرستانی برگزار شد.


1 بهمن, 1401 - 19:22 -- کارشناس۲
به ریاست سرپرست معاونت اقتصادی استانداری؛

جلسه کمیته بررسی پرونده های سرمایه گذاری استان قزوین به ریاست رحمانی سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای استانداری و با حضور بارگاهی مدیر کل دفتر هماهنگی امور سرمایه گذاری و اشتغال استانداری و مدیران دستگاه های اجرایی برگزار شد.


1 بهمن, 1401 - 19:19 -- کارشناس۲
به ریاست مدیرکل مدیریت بحران استان قزوین؛

جلسه کارگروه بند خ ماده ۳۳ قانون برنامه پنج ساله ششم توسعه موضوع استمهال تسهیلات بخش کشاورزی، خسارت دیدگان از خشکسالی سال زراعی ۱۳۹۹ - ۱۴۰۰ جهت بررسی عملکرد بانک ها و روند اقدامات انجام شده و تأکید بر جذب کامل باقیمانده اعتبارات مذکور با حضور نمایندگان جهاد کشاورزی و بانک های عامل برگزار شد


28 دى, 1401 - 15:34 -- کارشناس۲
به ریاست سرپرست معاونت اقتصادی استانداری؛

جلسه بررسی عملکرد پرداخت تسهیلات تبصره ۱۸ بانک ها و دستگاه های استان قزوین به ریاست رحمانی سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای استانداری و با حضور مدیران استانی و بانک های عامل استان قزوین برگزار شد.


27 دى, 1401 - 17:08 -- کارشناس۲
به ریاست سرپرست معاونت امور اقتصادی استانداری؛

جلسه بررسی طرح احداث پردیس علم و فناوری آبیک به ریاست رحمانی سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای استانداری و با حضور تعدادی از مدیران استانی برگزار شد.


27 دى, 1401 - 17:03 -- کارشناس۲
به ریاست سرپرست معاونت اقتصادی استانداری؛

جلسه پیگیری ایجاد شهرک صنفی در استان قزوین به ریاست رحمانی سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای استانداری و با حضور تعدادی از مدیران استانی برگزار شد.


27 دى, 1401 - 16:57 -- کارشناس۲

ابوالحسن کبیری معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار قزوین با همراهی غفوری فرماندار البرز از کمپ ماده ۱۶ شهرستان البرز و مرکز سرپناه شبانه خانه امید قزوین بازدید کرد.


26 دى, 1401 - 22:32 -- کارشناس۲

کبری علیخانی مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری از اولین جشنواره ملی بداهه نویسی بانوان خوشنویس ایران به میزبانی استان قزوین بازدید کرد.


22 دى, 1401 - 15:52 -- کارشناس۲
به ریاست معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری؛

‌ جلسه کمیسیون امنیت کارگری استان قزوین به ریاست ابوالحسن کبیری معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار و با حضور اعضای این کمیسیون برگزار شد.


22 دى, 1401 - 15:48 -- کارشناس۲
مدیر روابط‌عمومی استانداری:

افراد و مجموعه هایی که ارتباط کاری با دفتر نمایندگی وزارت خارجه در استان قزوین دارند، چند ماه است که پویایی قابل توجه این دفتر را احساس کرده‌اند. این اتفاق با تأکید ویژه مدیریت استان بر تقویت تعاملات بین المللی تداوم و تعالی خواهد یافت.


21 دى, 1401 - 21:31 -- کارشناس۲

رجحانی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار  به منظور بررسی طرح های عمرانی و بازدید از پروژه های نیمه تمام شهرستان تاکستان در برنامه ای یکروزه به این شهرستان سفر کرد.


21 دى, 1401 - 21:27 -- کارشناس۲
با حضور معاون استاندار؛

آیین افتتاح و بهره برداری بخش آنکولوژی کودکان مرکز آموزشی و درمانی بیمارستان قدس قزوین با حضور ابوالحسن کبیری معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار قزوین برگزار شد.

صفحه‌ها