رفتن به محتوای اصلی
با حضور عشایری مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی، رییس اداره گذرنامه نیروی انتظامی و معاون ثبت احوال استان
مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری :
نشست مشترک مسئولین قضایی و استانداری
پیام تسلیت مدیران کل حوزه معاونت سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری قزوین
مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری خبر داد :
استاندار قزوین:
استاندار قزوین گفت: با حمایت‌های صورت گرفته در سال جهش تولید به هیچ بانکی اجازه تصرف صنایع استان را ندادیم و ۵۹ واحد صنعتی استان نیز به چرخه تولید بازگشت.
با حضور وزیر صنعت؛
خط تولید انبوه کامیونت جدید ایرانی روز شنبه با حضور علیرضا رزم حسینی وزیر صنعت، معدن و تجارت در شهر صنعتی البرز استان قزوین به بهره برداری رسید.
جانشین ستاد کرونای استان قزوین:
جانشین ستاد پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا استان قزوین گفت: امسال باتوجه به احتمال شیوع گسترده ویروس جهش یافته کرونا و بنا به تصمیم ستاد مقابله با کرونا در استان، نمایشگاه بهاره...
استاندار قزوین:
استاندار قزوین گفت: طرح آبرسانی به آبیک به هیچ عنوان متوقف نخواهد شد و آبروی خود را هزینه می کنم تا این کار بزرگ در زمان مقرر افتتاح شود.
استاندار قزوین:
استاندار قزوین گفت: زنان شهیده نماد ایثار، از خودگذشتگی و مقاومت در مقابل دشمنان اسلام و انقلاب هستند و درس عزت و آزادگی را به همگان آموختند.
علیرضا رزم حسینی وزیر صنعت، معدن و تجارت از نمایشگاه دائمی دستاوردهای صنایع کوچک و متوسط استان قزوین در شهرک صنعتی کاسپین بازدید به عمل آورد.
معاون سیاسی استاندار:
جانشین ستاد پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا استان قزوین گفت: تمام مسیرهای ورودی به استان در ایام تعطیلات نوروزی به نحو سخت گیرانه کنترل می‌شود و اجازه ورود خودروهای مسافران به...
استاندار قزوین گفت: مرغدارانی که بدون توجه به حقوق مردم بخواهند مرغ خود را در بازار آزاد به قیمت گزاف به فروش برسانند، مجازات خواهند شد.
استاندار قزوین گفت: آزادراه ملی غدیر (آبیک-چرمشهر) با بهبود موقعیت ارتباطی استان به توسعه بیشتر قزوین و جذب سرمایه‌گذار در آن کمک می‌کند.
استاندار قزوین:
استاندار قزوین گفت: استعدادها و ظرفیت‌های گردشگری استان با برخورداری از صدها جاذبه تاریخی و طبیعی در سطح کشور و منطقه کم نظیر است.
جانشین ستاد کرونای استان قزوین:
جانشین ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا قزوین از همراهی، صبر و حوصله مردم روستای حسین آباد آبیک تقدیر کرد و گفت : اجرای قرنطینه این روستا کاملترین قرنطینه در سطح کشور بود.
معاون اقتصادی استاندار:
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار قزوین گفت: سهام عدالت، نقطه آغازین توزیع عادلانه سرمایه و رفاه در جامعه است و دولت‌های بعدی باید به این فکر باشند که منابع و اعتبارات بیشتری را...
جانشین ستاد کرونای استان قزوین:
جانشین ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا قزوین توصیه کرد شهروندان استان به دلیل شرایط خاص کرونایی در شمال و جنوب کشور از سفر به این مناطق خودداری کنند.
بمناسبت سالروز ولادت خواجه نصیرالدین طوسی:
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار در پیامی پنجم اسفند سالروز ولادت خواجه نصیرالدین طوسی و روز ملی مهندس را به تمامی فعالان عرصه مهندسی تبریک گفت.
جانشین ستاد کرونای استان قزوین:
معاون سیاسی و امنیتی استاندار قزوین گفت: فروشگاه‌های زنجیره‌ای در مورد ساعت فعالیت باید از دستورات ستاد استانی مقابله با کرونا پیروی کنند و مدیران این فروشگاه‌ها در تهران حق تعیین...
فرمانده قرارگاه عملیاتی مبارزه با کرونا :
معاون استاندار قزوین با اشاره به اینکه نخستین قربانی کرونای انگلیسی اهل روستای حسین آباد آبیک بود گفت: تمام اهالی این روستا تا پایان هفته مجدد تست کرونا می‌دهند و در قرنطینه کامل...
رییس پدافند غیرعامل استان قزوین:
رییس پدافند غیرعامل استان قزوین گفت: باید هرگونه اقدام، تلاش و حتی مصوبات شورای برنامه ریزی استان، منطق با سند جامع پدافند غیرعامل استان باشد تا منابع حیاتی، اقتصادی و اساسی کشور...
مدیر کل پدافندغیرعامل استان قزوین:
مدیر کل پدافندغیرعامل استان قزوین گفت: بانک مخاطرات شیمیایی استان قزوین تهیه شده و تمامی الزامات مقابله با آنها مورد شناسایی و بررسی قرار گرفته است.
استاندار قزوین:
استاندار قزوین گفت: از ظرفیت فضای مجازی باید برای اشاعه و ترویج فریضه واجب نماز و تبیین آثار معنوی آن بهره گیری لازم شود.
معاون سیاسی استاندار:
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار قزوین گفت: براساس پیش بینی‌ها تعداد شعب اخذ رای انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای سال ۱۴۰۰ در استان قزوین نسبت به انتخابات ۹۶ نزدیک به ۱۵ درصد...
اشتراک در خبر های استانداری