رفتن به محتوای اصلی
مدیر کل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری خبر داد :
مدیر کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری :
مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی تاکید کرد :
مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری تاکید کرد :
جانشین ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا در استان:
جانشین ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا استان قزوین گفت: برگزاری هرنوع جشنواره و مراسم با اجتماع و حضور مردم به دنبال افزایش شیوع کرونا ممنوع شد.
معاون عمرانی استاندار:
معاون عمرانی استاندار گفت:قرار شده فاز جدید شهرک (ناحیه شهری) مهرگان قزوین در 250 هکتار توسعه پیدا کند اما در حال حاضر امکان تامین آب برای اجرای این پروژه وجود ندارد.
استاندار قزوین:
استاندار قزوین با بیان اینکه مفاخر ادبی بزرگترین سفیران فرهنگی جامعه هستند، بر ضرورت تلاش برای حل مشکلات آنان تاکید کرد. ‍ ‍
مدیر کل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری خبر داد :
در جلسه شورای توسعه و حمایت از تشکلهای مردم نهاد استان که به ریاست حبیبی معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی استاندار برگزار شد ، با صدور مجوز تأسیس و فعالیت 5 سازمان مردم نهاد استانی...
معاون عمرانی استاندار:
معاون عمرانی استاندار عنوان داشت:۸۵میلیارد اعتبار برای ۸۴ پلاک درجهت تملک بافت مسکونی و فرسوده اطراف امامزاده حسین اختصاص می یابد.
معاون سیاسی استاندار قزوین:
حبیبی گفت: هیچ مجرمی از حریم پلیس عبور نخواهد کرد و چتر امنیتی و انتظامی این نیرو در سرتاسر استان گسترده است.
استاندار قزوین:
استاندار قزوین گفت: تاریخ و فرهنگ قزوین علاوه بر مردمان این دیار، به آیندگان و همه کشور نیز تعلق دارد و به همین لحاظ باید بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.
استاندار قزوین:
استاندار قزوین با تاکید برگره گشایی و تسریع در روند حل مشکلات فعالان اقتصادی در سال جهش تولید در این استان ، گفت: کمک به رونق تولید اولویت اساسی دولت است.
سخنگوی ستاد مقابله و پیشگیری کرونا استان قزوین:
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار قزوین گفت: در حوزه مقابله با کرونا دیگر نظارت صرف پاسخگو نیست و باید به شکل عملیاتی و میدانی برای مبارزه با این بیماری اقدام کرد.
مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری:
مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری گفت: هفته ملی سلامت بانوان فرصت مغتنمی است تا با انجام برنامه های خاص آسیبها و بیماریهای روحی- روانی را در جامعه زنان کاهش دهیم.
مدیرکل مدیریت بحران استان:
مدیر کل مدیریت بحران استان گفت: استان قزوین در آماده باش پاییز سخت کرونایی به سر می برد و تنها راه رهایی از سختی های پیش رو رعایت تمام اصول بهداشتی از سوی مردم است.
مدیرکل مدیریت بحران استان:
مدیر کل مدیریت بحران استان گفت: بخشی از این آتش سوزی ها عمدی بوده که بر همین اساس امسال ۱۲ مورد آتش سوزی عمدی شناسایی و به دستگاه های قضایی معرفی شده اند.
استاندار قزوین:
استاندار قزوین گفت: با توجه به شرایط استان از نظر منابع آبی و درخواست واحدهای متعدد برای تخصیص آب، مجوز اختصاص یافته به واحدهای راکد و غیرفعال در این زمینه باطل می‌شود.
مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری خبر داد :
دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری، شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر و اداره کل بهزیستی استان قزوین برای کاهش آسیب‌های اجتماعی در محلات کمتر توسعه یافته تفاهم نامه منعقد کردند...
رییس شورای اطلاع رسانی استان قزوین گفت: هیچ مدیری حق شکایت از رسانه‌ها را ندارد و در صورت نیاز به پیگیری مساله‌ای، ابتدا باید دعوی خود را در شورای اطلاع رسانی استان مطرح کند.
سخنگوی ستاد مقابله و پیشگیری کرونا استان قزوین:
جانشین ستاد مقابله با کرونا استان قزوین گفت : قزوین هفته گذشته بدترین شرایط کرونایی را تجربه کرد و امروز همچنان در اوج خطر است.
استاندار قزوین:
مراسم تکریم و معارفه مدیران کل بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری قزوین برگزار شد
استاندار قزوین گفت: باید بازرسی و نظارت از ادارات کل، فرمانداری‌ها، بخشداری‌ها و شهرداری‌های استان به خصوص با نزدیک شدن به پایان دولت افزایش یابد و به شکلی پویاتر، عملیاتی‌تر و...
مدیر کل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری تاکید کرد :
مدیر کل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری بر ضرورت ایجاد اتاق گفتگو اولیاء و مربیان در مدارس به ویژه در مناطق کمتر توسعه یافته استان تاکید کرد .
معاون سیاسی استاندار قزوین:
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار قزوین با بیان اینکه هر نوع بی توجهی به مساله موادمخدر جامعه را به انحراف می‌کشاند، گفت: موضوع موادمخدر اگر در جامعه عادی جلوه کند و منکر...
در دیدار استاندار قزوین با وزیر راه و شهرسازی مطرح شد؛
در دیدار با جمالی پور استاندار قزوین و مجمع نمایندگان استان با وزیر راه و شهرسازی بر ضرورت تسریع در احداث راه‌ اصلی قزوین-الموت-تنکابن و رسیدگی به جاده‌های مناطق محروم استان قزوین...
اشتراک در خبر های استانداری