رفتن به محتوای اصلی
نشست مشترک مسئولین قضایی و استانداری
پیام تسلیت مدیران کل حوزه معاونت سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری قزوین
مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری خبر داد :
مدیر کل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری خبر داد :
جانشین ستاد مقابله با ویروس کرونا استان قزوین:
سخنگوی ستاد مقابله با ویروس کرونا استان قزوین گفت: بانک‌ها از اصنافی که مشمول محدودیت‌های ناشی از ویروس کرونا شده‌اند، حمایت می‌کنند.
مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری قزوین:
مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری قزوین با اشاره به نقش ۷۵ درصدی خطای انسانی در بروز سوانح جاده ای گفت:برای کاهش و کنترل این حوادث یکی از بهترین راهکارها آموزش، فرهنگ سازی و...
مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری قزوین:
مدیرکل دفتر امور زنان و خانواده استانداری قزوین گفت: براساس آخرین آمار، پنج هزار و ۹۳۵ زن خانه‌دار در استان تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی هستند.
استاندار قزوین:
استاندار قزوین از قاچاق به عنوان تهدیدی برای امنیت ملی نام برد و گفت: قاچاق موجب تضعیف و تعطیلی تولید و گسترش بیکاری می شود و به این ترتیب امنیت کشور را نشانه می‌گیرد.
معاون عمرانی استاندار قزوین گفت: برای احداث کتابخانه مرکزی قزوین با زیربنای ۱۰ هزار متر به حداقل ۱۰۰ میلیارد تومان سرمایه‌ نیاز داریم.
معاون عمرانی استاندار:
معاون عمرانی استاندار با تاکید بر لزوم آموزش به استادکاران تصریح کرد: ‍ کارت مهارت استادکاران ساختمانی آموزش‌ندیده استان قزوین باطل شود.
استاندار قزوین:
استاندار قزوین گفت: کمیته بررسی درآمدهای مالیاتی در استان قزوین تشکیل شود تا با آسیب شناسی و رفع مشکلات در این حوزه از وصول مالیات استان در استان‌های دیگر جلوگیری به عمل آید.
جانشین و سخنگوی ستاد مقابله با کرونای استان قزوین:
جانشین ستاد مقابله با کرونای استان قزوین با اشاره به اینکه یکی از عوامل اصلی در شروع بیماری کرونا بازارگردی و تجمع در بازار است، گفت: بر اساس مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا مقرر...
مدیرکل امور اجتماعی استانداری قزوین خبر داد:
رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی باید به مطالبه عمومی تبدیل شود
مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری قزوین با بیان اینکه برای مقابله با موج سوم بیماری کرونا نیازمند مشارکت اجتماعی هستیم، گفت: استفاده از ماسک و رعایت دستورالعمل‌های...
استاندار قزوین:
استاندار قزوین گفت: از فردا جمعه با هدف کنترل و مقابله جدی تر با کرونا تا اطلاع بعدی خودروهای با پلاک غیربومی اجازه تردد در استان را نخواهند داشت.
استاندار قزوین:
استاندار قزوین با اشاره به ضرورت ایفای نقش ملی جامعه نخبگان استان، افزود: اگر بتوانیم از ظرفیت عظیم نخبگان به خوبی بهره ببریم قطار توسعه و پیشرفت کشور با سرعت دوچندان حرکت خواهد...
معاون عمرانی استاندار:
معاون استاندار قزوین گفت:‌ تمامی تسهیلات ممکن برای فروش املاک باقی‌مانده در طرح توسعه امامزاده حسین(ع) در اختیار مالکان قرار گرفته و حالا نوبت مالکان است که برای انجام تملکات این...
معاون عمرانی استاندار:
معاون عمرانی استاندارقزوین: تغییر کاربری فضاهای فرهنگی فقط با تایید و موافقت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی انجام می شود .
رییس شورای اطلاع رسانی استان:
معاون استاندار قزوین با تاکید بر توزیع آگهی‌های دولتی از کانال اداره ارشاد استان، گفت: شهرداری‌ها باید در این زمینه همکاری لازم را داشته باشند تا بتوان شاهد اجرای عدالت در توزیع...
جانشین و سخنگوی ستاد مقابله با کرونای استان قزوین:
معاون سیاسی و امنیتی استاندار قزوین گفت:‌ پیروزی بر کرونا فقط با اتکا به امکانات دولتی امری محال است و سازمان‌های مردم‌نهاد استان قزوین باید برای مقابله با کرونا وارد عمل شوند.
معاون عمرانی استاندار:
معاون عمرانی استاندار قزوین با ذکر اینکه بیشتر خانواده‌های شاهد و ایثارگر متقاضی دریافت مسکن در شهر قزوین زندگی می‌کنند،تاکید کرد:زمین‌های بالای آزادراه قزوین-زنجان به ساخت مسکن...
معاون عمرانی استاندار:
معاون استاندار قزوین گفت: کشت باغات پسته در صورت توسعه اراضی باغی استان قزوین در اولویت قرار دارد.
استاندار قزوین:
استاندار قزوین گفت: امنیت امروز کشور را مدیون خون شهدا هستیم و باید تمام تلاش خود را برای رفع مشکلات و دغدغه‌های آنها به کار بگیریم.
جانشین ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا در استان قزوین:
حبیبی گفت: بر اساس مصوبه ستاد ملی کرونا، از ۲۰ آبان‌ماه تا ۲۰ آذرماه سال‌جاری فعالیت واحد‌های صنفی محدود شده و صنوف تا ساعت ۱۸ ملزم به فعالیت می باشند.
جانشین ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا در استان قزوین:
معاون سیاسی استاندار قزوین گفت: اینکه یک پنجم دانش آموزان استان قزوین اضافه وزن دارند، آمار بسیار بالایی است و باید برای آن فکری کنیم.
اشتراک در خبر های استانداری