رفتن به محتوای اصلی
مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری خبر داد :
مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی تاکید کرد :
مدیرکل امور اجتماعی استانداری قزوین تاکید کرد :
مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری خبر داد :
استاندار قزوین گفت: چگونگی مهار کرونا در اوج‌گیری چهارم آسیب شناسی شود تا بتوانیم در ادامه روند مدیریت و درمان، مشکلات آن را به حداقل برسانیم.
معاون استاندار قزوین:
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قزوین گفت: تاکنون با تدابیر اتخاذ شده هیچ طرح عمرانی در استان به دلیل شیوع کرونا یا نوسانات قیمت مصالح ساختمانی متوقف نشده است.
مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری خبر داد :
مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری قزوین از راه اندازی بانک اطلاعات دوقلوها و چند قلوها در این استان خبر داد.
استاندار قزوین گفت: رسیدگی به مشکلات کودکان بی سرپرست و بدسرپرست در اولویت برنامه های مدیران مربوطه استان قرار دارد و در این مسیر از هیچ گونه ناشی دریغ نخواهیم کرد.
هدایت الله جمالی پور استاندار قزوین در زندان مرکزی حضور یافت و از کارگاه‌های اشتغال مددجویان بازدید کرد.
استاندار قزوین در پیامی با تبریک عید سعید فطر،گفت: مردم استان در ماه میهمانی خدا صحنه‌های زیبایی از همدلی و مواسات را خلق کرده و به نمایش گذاشتند.
استاندار قزوین گفت: توسعه کشور و پیشبرد اقتصاد مقاومتی در گرو تعمیق پیوند بین صنعت و دانشگاه است.
مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی تاکید کرد :
با درخواست فعالیت چهار تشکل مردم نهاد در استان قزوین موافقت اولیه بعمل آمد
مریم بیدخام دبیر شورای توسعه و حمایت از سازمانهای مردم نهاد استان بر ضرورت نظارت و پایش مستمر فعالیت‌های تشکلهای مردمی از سوی دستگاه‌های تخصصی تاکید کرد.
استاندار قزوین گفت:مشارکت گسترده مردم در انتخابات موجب یاس دشمنان و تقویت اقتدار نظام اسلامی و قدرت چانه زنی در مجامع بین المللی خواهد شد.
مدیرکل مدیریت بحران استانداری قزوین گفت: با تلاش سه ساعته نیروهای آتشنشانی و امداد و مهار به موقع آتش سوزی در یک واحد تولید مواد شیمیایی و بهداشتی در منطقه صنعتی لیا از وقوع فاجعه...
جانشین ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا در استان قزوین گفت: نماز عید سعید فطر با رعایت دستورالعمل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی در شهر قزوین برگزار می‌شود.
‍ استاندار قزوین گفت: با کنترل شدید ورود و خروج به استان، رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و اجرای دقیق مصوبات باید مراقب باشیم تا وارد پیک پنجم نشویم.
استاندار قزوین گفت: با توجه به تحریم‌های ظالمانه دشمنان و شرایط اقتصادی جامعه، اجرای رزمایش مواسات و همدلی مومنانه، یکی از راه‌های اعتمادسازی در میان مردم است.
معاون اقتصادی استاندار:
معاون امور اقتصادی استاندار قزوین گفت: تصویب منطقه ویژه اقتصادی تاکستان تحولی بنیادین در پیشرفت و توسعه استان قزوین خواهد داشت و ثمرات فراوانی را نیز به همراه دارد.
استاندار قزوین در راستای تحقق بخشی به شعار "تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها" از چند واحد تولیدی در شهرک صنعتی لیا بازدید کرد.
معاون عمرانی استاندار قزوین:
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قزوین با اشاره به هجوم شدید ملخ‌ها به استان، گفت: مبارزه موثر با آفت ملخ نیازمند هم‌افزایی بین استانی است.
معاون استاندار قزوین:
معاون هماهنگی و امور عمرانی استانداری قزوین به نقش مهم شهرداری ها در خدمات رسانی به شهروندان اشاره کرد و گفت: اجرای پروژه های عمرانی در تمامی نقاط شهر، باعث توسعه متوازن می شود.
نماینده ولی فقیه در استان و استاندار با صدور پیام مشترکی به مناسبت روز جهانی قدس، بر تداوم حمایت ملت ایران از آرمان آزادی فلسطین تأکید کردند.
رییس ستاد انتخابات استان قزوین گفت: وظیفه همه افراد جامعه از مدیران، احزاب، فعالان سیاسی و تریبون داران در آستانه انتخابات، پمپاژ امید به جامعه است.
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری قزوین :
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری قزوین گفت: تمامی دستگاه ها مکلف هستند که در برگزاری انتخابات همکاری کنند و تجهیزات و نیروی انسانی مورد نیاز را در خدمت ستاد انتخابات استان...
اشتراک در خبر های استانداری