رفتن به محتوای اصلی
استاندار قزوین گفت: ضمن تشدید محدودیت ها تا 10 روز ورود و خروج خودرو به استان ممنوع شده و با مدیران دستگاههایی که مصوبات ستاد و پروتکل ها را رعایت نکنند بشدت برخورد می کنیم.
معاون عمرانی استاندار قزوین:
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قزوین گفت:احداث مراکز جامع سلامت در جهت بهبود و ارتقای وضعیت سلامت مردم ضروری است و باید برای تعمیر و نگهداری آنها و خانه‌های بهداشت در سطح...
مدیرکل روابط عمومی،تشریفات و امور بین الملل استانداری قزوین گفت: هیچ دستگاه اجرایی در سطح استان تعطیل نبوده و فعالیت عادی و روزانه آنها همچنان ادامه دارد.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار قزوین گفت: تاکنون ۶۶.۷ درصد جمعیت بالای ۶۰ سال استان قزوین معادل ۱۳۳ هزار و ۲۰۲ نفر واکسن کرونا را دریافت کرده اند.  
معاون علمی و فناوری رییس جمهوری گفت: ۱۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای ایجاد طرح علمی تحقیقاتی چشمه نور ایران یا شتابگر ملی که در قزوین اجرایی خواهد شد اختصاص یافت.
با حضور معاون علمی فناوری رییس جمهوری؛
مرکز نوآوری گیربکس در یک واحد تولیدی شهر صنعتی البرز روز دوشنبه با حضور معاون علمی و فناوری رییس جمهوری و استاندار قزوین افتتاح و به بهره برداری رسید.
معاون علمی و فناوری رییس جمهوری روز دوشنبه به همراه استاندار قزوین از ۲ شرکت دانش بنیان مستقر در شهر صنعتی کاسپین بازدید کرد.
معاون علمی فناوری رییس جمهوری به همراه استاندار قزوین از محل ساخت پردیس فناوری آبیک بازدید کرد.
در مراسمی با حضور معاون وزیر جهاد کشاورزی و استاندار قزوین سه طرح بزرگ دام و طیور با ۵۶۵ میلیارد تومان سرمایه گذاری بخش خصوصی افتتاح شد.
استاندار قزوین گفت: خدمت رسانی در بهزیستی به مددجویان، معلولان و آسیب دیدگان اجتماعی، حرکتی انسانی، ارزشمند و معنوی است که رضایت الهی را بدنبال دارد.
استاندار قزوین گفت: امیدواریم بتوانیم 50 درصد جمعیت استان قزوین را تا پایان مهرماه علیه ویروس کرونا واکسینه کنیم.
جانشین ستاد کرونای استان قزوین گفت: در شرایط قرمز کرونایی در استان فقط مشاغل گروه یک مجاز به فعالیت هستند.
باحضور استاندار قزوین؛
جلسه کارگروه اصلی تنظیم بازار به ریاست جمالی پوراستاندار قزوین با هدف برسی نرخ نان در استانداری برگزار شد.
مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری قزوین:
همایش تخصصی موسسات خیریه استان برگزار شد
مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری قزوین گفت: تشکل های خیریه نقش مهمی در کاهش فقر و آسیب های اجتماعی در جامعه برعهده دارند.
استاندار قزوین گفت: ورزش، دیپلماسی قدرتمندی برای توسعه روابط ملتهاست و ورزشکاران پیام رسان کشور خود به دیگر ملل هستند تا مناسبات اقتصادی، سیاسی، اجتماعی کشورها تقویت شود.
جانشین ستاد پیشگیری ومقابله با کرونای استان قزوین:
‍ جانشین ستاد پیشگیری ومقابله با کرونای استان قزوین گفت: با افزایش دوبرابری تعدادبستری های کرونایی در استان قزوین و قرمز شدن چهار شهر استان محدودیت ها و ممنوعیت کرونایی...
مدیر کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری :
دستورالعمل اجرایی هفته عفاف و حجاب تبیین شد
مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری در ستاد هماهنگی و راهبری گسترش عفاف و حجاب بر ضرورت بازنگری سیاست‌های تبلیغی عفاف و حجاب تاکید کرد .
معاون عمرانی استاندار قزوین:
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قزوین گفت: باتوجه به اهمیت منطقه ویژه اقتصادی تاکستان در رفاه و توسعه استان، باید اجرای این پروژه مهم سرعت بگیرد.
هیچ عاملی به اندازه تشکیل خانواده و تحکیم بنیان آن در استحکام نظام جامعه نقش ندارد
استاندار قزوین گفت: همچنان برگزاری هر گونه مراسم جشن عروسی، ترحیم و دورهمی در استان ممنوع است تا وارد پیک جدید بیماری نشویم.
اشتراک در خبر های استانداری