رفتن به محتوای اصلی
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار:
استاندار قزوین:
استاندار قزوین گفت: استان قزوین از حیث مادی و معنوی از میراثی برخوردار است که گذشتگان از خود بجا گذاشته‌اند که این امر نشان از اهمیت موضوع وقف در گذشته دارد.
استاندار قزوین:
استاندار قزوین با بیان اینکه گردشگری جزو ظرفیت های بی بدیل استان است، گفت: توسعه گردشگری یکی از اولویت های اصلی استان است و باید برای آن برنامه ریزی مناسبی را انجام داد.
استاندار قزوین:
استاندار قزوین گفت: با استفاده از تجربیات گذشته در حوزه مسکن سامانه امتیاز دهی نهضت ملی مسکن در استان قزوین راه‌اندازی شود تا بر این اساس با توجه به میزان واریزی، متقاضیان...
استاندار قزوین:
استاندار قزوین گفت: ۸۰ درصد از نفراتی که در بیمارستان ها به علت برخورد سنگ، جراحت به وسیله چاقو و آسیب دیدگی توسط سلاح های سرد بستری هستند از عوامل نیروی انتظامی و نیروهای...
استاندار قزوین:
استاندار قزوین گفت: بهتر است همایش علمی، ترویجی و تکریمی زکات در یکی از روستاهایی که در پرداخت زکات از سابقه خوبی برخوردار است، برگزار شود.
محمدمهدی اعلایی استاندار قزوین به مناسبت هفته دفاع مقدس با خانواده شهیدان شفیع آبادی دیدار و گفتگو کرد.
استاندار قزوین
استاندار قزوین گفت: یکی از عوامل مهم در موفقیت افراد و جامعه دشمن شناسی است و نباید از دشمن در زندگی شخصی و اجتماعی خود انتظار کمک و مددرسانی داشت.
استاندار قزوین:
استاندار قزوین گفت: احساس بر این است ‌که باید دلسوزان، مطلعین و کسانی که نقش آفرینی در توفیقات داشتند نسبت به جهاد تبیین نقش آفرینی جدی‌تری داشته باشند.
استاندار قزوین:
استاندار قزوین گفت: شهرستان آبیک به عنوان دروازه ورودی استان بزرگترین فرصت سازی‌ها را برای استان قزوین داشته است.
استاندار قزوین:
استاندار قزوین گفت: باور ما بر این است که الموت مزیت مغفول استان قزوین است و  یک برنامه ریزی درست و توجه بیشتر به این منطقه می تواند منجر به  رشد و پیشرفت آن در سطح ملی و...
استاندار قزوین:
استاندار قزوین گفت: مدیران مدارس قطعا در سرنوشت جامعه تاثیر شگرف و قابل توجهی دارند و اگر انتخاب مدیران مدارس به درستی انجام شود، بخش عمده ای از خسارات و مشکلات این حوزه...
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری:
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری قزوین گفت: خدمت به ایثارگران خدمت به نظام اسلامی است و این مسئولیت سنگین بر عهده بنیاد شهید و امور ایثارگران قرار دارد.
استاندار قزوین:
استاندار قزوین گفت: میزان پرداخت تسهیلات بند الف تبصره ۱۸ در استان قزوین مطلوب نیست و باید این تسهیلات با سرعت بیشتری پرداخت شود.
استاندار قزوین:
استاندار قزوین گفت: اربعین حسینی با عظمتی که روز به روز هم بیشتر می شود تبدیل به عظیم ترین واقعه مردمی در جهان شده است.
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خبر داد؛
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری از آمادگی استان قزوین برای ارائه خدمات حمل و نقل زائران اربعین به مرز کشور خبر داد.
استاندار قزوین:
استاندار قزوین گفت: برای استان قزوین پذیرفتنی نیست که معضلی برای چندین هزار خانوار ۲۰ سال پابرجا مانده باشد و مردم نباید معطل تصمیم نگرفتن ها و تفاوت اندیشه ها باشند.
استاندار قزوین مطرح کرد؛
استاندار قزوین گفت: اتخاذ تدابیر کارشناسی نشده و فقدان هماهنگی دستگاه‌ های اجرایی یکی از دلایل اصلی عدم رفع برخی مشکلات در شهر اقبالیه است.
استاندار قزوین:
استاندار قزوین گفت: مجموعه مدیریتی استان در کنار تمامی ارکان حاکمیت هیچ شأنی به جز خدمت رسانی را برای خود قائل نیست و با یکپارچگی، خلوص و وحدت به سمت برطرف شدن مشکلات استان...
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری؛
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری قزوین گفت: مفاخر علم و ادب و فرهنگ استان بایستی به عنوان چهر های سرآمد و تاثیر گذار شناسانده و  به جامعه معرفی شوند.
استاندار قزوین:
استاندار قزوین گفت: اولین نیاز جامعه در زمان حاضر ارتقاء سطح اعتماد عمومی است که پیش نیازی حائز اهمیت برای رسیدن به اهداف محسوب می شود.
اشتراک در خبر های استانداری