رفتن به محتوای اصلی
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار قزوین با بیان اینکه سفر به عراق برای زیارت اربعین فقط به صورت هوایی امکانپذیر است، گفت:این کشور هیچ زائری را از مرز زمینی نمی‌پذیرد پس مردم...
جانشین ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا در استان قزوین گفت: بر اساس ارزیابی وزارت بهداشت تمامی شهرستان‌های استان از وضعیت قرمز کرونایی خارج شدند.
قزوین - ایرنا - استاندار قزوین گفت: ۸۰ درصد دستگاه‌های اجرایی استان در ارزیابی‌های عملکرد انجام شده در جشنواره شهید رجایی موفق ظاهر شدند.
استاندار قزوین گفت:در فضای برادری و همدلی تمامی ظرفیت های استان برای خدمت به مردم به کار گرفته شد
استاندار قزوین گفت: هیچ اجباری بر حضور فیزیکی دانش آموزان در مدارس تا انجام واکسیناسیون مگر با تایید و اجازه وزارت بهداشت به عنوان تهیه کننده پروتکل‌های بهداشتی و ناظر بر آن وجود...
یک مرکز نیکوکاری امروز یکشنبه در مراسمی با حضور استاندار و معاون فرهنگی کمیته امداد امام خمینی (ره) کشور در قزوین راه اندازی و افتتاح شد.
زمین چمن مصنوعی کمیته امداد امام خمینی (ره) قزوین روز یکشنبه در مراسمی با حضور استاندار و معاون فرهنگی کمیته امداد کشور مورد بهره برداری قرار گرفت.
معاون عمرانی استاندار قزوین :
معاون عمرانی استاندار :بر اثر جاری شدن سیل اخیر در مناطق الموت و آوج در استان بیش از 440 میلیارد تومان به ابنیه، تاسیسات و راهها و 600 میلیارد تومان به مزارع و باغات خسارت وارد...
استاندار قزوین گفت: امکانات بهداشتی و درمانی استان قزوین شایسته و زیبنده مردم نیست و با فرسودگی بیمارستانها و کمبود تجهیزات و تخت های بیمارستانی این استان در بخش درمانی بشدت محروم...
مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی تاکید کرد :
برگزاری همایش علمی تحلیل مسائل روز اجتماعی و فرهنگی استان قزوین
مدیر کل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری قزوین بر لزوم آگاه سازی و توانمندسازی مردم در راستای پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی تاکید کرد و گفت: جامعه را باید نسبت به آسیب‌های...
استاندار قزوین بر ضرورت همکاری دانشگاه علوم پزشکی در درمان معتادان تاکید کرد و گفت: مبارزه با مواد مخدر نیازمند عزم همگانی و بهره گیری از همه ظرفیت‌ها است.
استاندار قزوین گفت: وقتی ظرفیت‌ها و استعدادها در کنار همدیگر قرار گیرند و هم افزایی انجام شود به یک کشور توسعه یافته، قدرتمند و مهم دست خواهیم یافت.
استاندار قزوین بیان داشت: سرمایه گذاری در ورزش موجب خلق ثروت شده و نشاط اجتماعی را در جامعه افزایش می‌دهد و این مهم نیازمند برنامه‌ریزی است.
استاندار قزوین گفت: نقش آفرینی مردم در حوزه اقتصادی و واگذاری کردن امور به اقشار مختلف جامعه موجب توسعه کشور می‌شود.
مدیرکل امور اجتماعی استانداری قزوین تاکید کرد :
مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی در جلسه ساماندهی کودکان کار و خیابان بر ضرورت برخورد جدی شهرداری با عاملان به کارگیری کودکان کار در مراکز پسماند تاکید کرد .
جانشین ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا در استان قزوین گفت: با توجه به تکمیل ظرفیت تخت‌های بیمارستانی، طرح بستری بیماران کرونایی در منزل به شرط تامین کپسول اکسیژن اجرا شود.
استاندار قزوین گفت: در مدیریت ویروس کرونا نسبت به سایر استان‌ها از وضعیت بهتری برخوردار هستیم ولی از وضعیت موجود راضی نیستیم.
استاندار قزوین عصر امروز چهارشنبه به همراه نمایندگان قزوین، آبیک و البرز و جمعی از مدیران اجرایی از از اراضی عظیمیه در حاشیه شمال شهر قزوین بازدید کرد.
استاندار قزوین گفت: مدیران و مسوولان در نظام جمهوری اسلامی باید فرصت خدمت رسانی به مردم را عبادت و حرکتی به سمت جلب رضای الهی دانسته و آنرا قدر بدانند.
جاده سلامت در نصرت آباد شهرستان البرز که از حیث جمعیت بزرگترین روستای کشور محسوب می‌شود، روز سه شنبه در مراسمی با حضور استاندار قزوین افتتاح شد.
اشتراک در خبر های استانداری