رفتن به محتوای اصلی
استاندار قزوین:
استاندار قزوین گفت: با توجه به اینکه دولت برای اصلاح امور بر سرکار آمده و در این مسیر ذره‌ای تعارف ندارد، کار مدیران پرحجم و با اهمیت است و در این موضوعات هم حراست باید نقش...
مدیرکل مدیریت بحران استانداری:
مدیرکل مدیریت بحران استانداری قزوین گفت: براساس مصوبه جلسه کارگروه شرایط اضطراری آلودگی هوای استان، ادارات، مدارس و مراکز آموزشی استان قزوین فردا تعطیل است.
مدیرکل مدیریت بحران استان:
مدیرکل مدیریت بحران استان قزوین گفت: براساس مصوبه جلسه کارگروه شرایط اضطراری آلودگی هوای استان مراکز اداری و دستگاه های دولتی از ساعت ۱۲ امروز سه‌شنبه سوم خرداد تعطیل می شوند...
استاندار قزوین:
استاندار قزوین گفت: سوم خرداد یک روز پر پیام و یک گفتمان ارزشمند در تاریخ بشریت و ایران سربلند است.
ابوالحسن کبیری سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری قزوین با صدور پیامی فرارسیدن سوم خرداد، سالروز آزاد سازی خرمشهر را تبریک گفت.
با حکم استاندار قزوین؛
با حکم محمد مهدی اعلایی استاندار قزوین، محمد خورشیدی به عنوان مشاور استاندار در امور اجتماعی-فرهنگی و مردمی‌سازی حکمرانی استانی منصوب شد.
استاندار قزوین:
استاندار قزوین گفت: موضوع نان تا حدود زیادی در استان مدیریت شده و در حوزه اجرا برنامه ریزی شده است ولی در بحث نظارت مشکلاتی وجود دارد و باید اقدامات جدی تری صورت گیرد.
با حکم استاندار قزوین؛
طی حکمی از سوی محمدمهدی اعلایی استاندار قزوین، امین گلدوزها به عنوان مشاور استاندار و مدیرکل حراست استانداری منصوب شد.
استاندار قزوین:
استاندار قزوین گفت: برق یکی از مباحث جدی در شرایط فعلی است و در همین راستا از مردم درخواست می کنیم در مصرف بهینه برق و صرفه جویی در آن جدیت داشته باشند.
. ‍ با حکم محمدمهدی اعلایی استاندار قزوین، حسین زکی‌زاده به عنوان دبیر کمیسیون برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان قزوین منصوب شد
‍ طی حکمی از سوی محمدمهدی اعلایی استاندار قزوین، احمد بارگاهی به عنوان مدیرکل دفتر هماهنگی امور سرمایه‌گذاری و اشتغال استانداری منصوب شد
طی حکمی از سوی محمدمهدی اعلایی استاندار قزوین، سعید زین‌آبادی به عنوان مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری منصوب شد
استاندار قزوین:
استاندار قزوین گفت: موضوع جمعیت با توجه به اهمیت و تأکیدات مستمر رهبر معظم انقلاب باید مورد توجه جدی قرار گیرد و باید آهنگ حرکت حاکمیت و ملت در زمینه جمعیت افزایش یابد.
استاندار قزوین:
استاندار قزوین گفت: در زمینه کالای اساسی هیچ گونه کمبودی وجود ندارد و تمامی کالاهای مورد نیاز مردم به وفور در استان وجود دارد و در صورت نیاز از ذخایر استراتژیک هم استفاده...
استاندار قزوین:
استاندار قزوین گفت: تیم بسکتبال مهرام از فصل آینده به نمایندگی از استان قزوین در مسابقات لیگ برتر شرکت خواهد کرد.
استاندار قزوین:
استاندار قزوین گفت: الگوی تصمیم رهبر معظم انقلاب در انتصاب جوانان متدین، نخبه و متخصص باید در تمامی شئون مدیریتی کشور و استان ادامه پیدا کند.
استاندار قزوین:
استاندار قزوین گفت: سازمان تبلیغات اسلامی در دوره اخیر هویت جدیدی گرفته و در نقش آفرینی حوزه تبلیغات اسلامی با رویکردهای جدید، اثربخش عمل کرده است.
محمدمهدی اعلایی استاندار قزوین به مناسبت فرا رسیدن روز جهانی موزه و هفته میراث‌فرهنگی پیام تبریکی را صادر کرد.
استاندار قزوین:
استاندار قزوین گفت: استقرار مجموعه چشمه نور به صورت غیر مستقیم به احیای ظرفیت های استان کمک و منجر به قرار گرفتن در کانون توجهات علمی کشور می شود.
وزیر کشور در پیامی با گرامیداشت روز روابط عمومی، مسئولیت این مجموعه در دستگاه‌های اجرایی را در عرصه روشنگری و تحقق فریضه جهاد تبیین، مهم و اثرگذار دانست.
اشتراک در خبر های استانداری