رفتن به محتوای اصلی
جانشین ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا استان:
فرمانده قرارگاه عملیاتی مقابله با بیماری کرونا استان:
مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری :
نشست مشترک مسئولین قضایی و استانداری
پیام تسلیت مدیران کل حوزه معاونت سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری قزوین
مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری خبر داد :
معاون عمرانی استاندار قزوین
معاون عمرانی استاندار قزوین گفت: باغستان را با هزینه‌کردن از جیب دیگران نمی‌توان حفظ کرد و وقتی می‌خواهیم باغستان را حفظ کنیم، باید از جیب خودمان خرج کنیم.
هدایت الله جمالی پور استاندار قزوین و هیات همراه از چند واحد تولیدی و صنعتی در شهرک صنعتی حیدریه واقع در شهرستان تاکستان بازدید کرد و در جریان مسایل و مشکلات آنها قرار گرفت.
با حضور استاندار قزوین؛
هفتمین سری از تجهیزات و وسایل ورزشی روز سه شنبه در مراسمی با حضور استاندار و رئیس فدراسیون ورزش روستایی و بازی‌های بومی و محلی به خانه‌های ورزش روستایی استان قزوین ارسال شد.
استاندار قزوین:
استاندار قزوین گفت: حمایت از سرمایه‌های اجتماعی و تقویت اعتماد عمومی از نیازهای مهم و ضروری امروز کشور بوده و یکی از پایه‌های اصلی دوام و قوام یک ملت به شمار می‌رود.
استاندار قزوین:
استاندار قزوین گفت: بازی‌های بومی و محلی باید در راستای ترویج نشاط و تندرستی بین جامعه احیا و تقویت شوند.
مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری:
مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری گفت:شورای خدوم نه حاشیه سازی میکند نه وارد حواشی میشود
استاندار قزوین:
استاندار قزوین گفت: این استان در بخش روستایی با محرومیت‌های زیادی مواجه است که حل آنها به توجه و اهتمام بیشتر مسوولان کشوری و تخصیص اعتبارات نیاز دارد.
استاندار قزوین:
استاندار قزوین با بیان اینکه سرمایه‌های اصلی این نظام مردم هستند، افزود: امروز بسیاری از مشکلات استان با همسویی و همدلی مسوولان قابل حل است و می‌توان با استفاده از همه ظرفیت‌ها...
معاون استاندار قزوین:
معاون عمرانی استاندار قزوین گفت: در سال جاری ۳ تا ۴ بار قیمت مصالح ساختمانی به ویژه بتن آرمه و شن و ماسه افزایش داشته که این افزایش قیمت به لحاظ اقتصادی قابل توجیه نیست.
مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری قزوین:
هر اجتماعی برای بقای خود نیازمند مشارکت است و این شاخصه در توسعه نیز نقش مهمی دارد و ما برای بهبود وضعیت کنونی و رسیدن به نتیجه باید به مشارکت شهروندان اهمیت دهیم.
جانشین ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا استان:
جانشین ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا استان قزوین گفت: باید تا مهار کامل و شکست کرونا، شهروندان دستورالعمل های بهداشتی را همچنان جدی گرفته و قائل به فاصله گذاری باشند.
فرمانده قرارگاه عملیاتی مقابله با بیماری کرونا استان:
فرمانده قرارگاه عملیاتی مقابله با بیماری کرونا در استان قزوین گفت: طرح شهید سلیمانی واقعا فشار کرونا را کم کرد و رنگ‌ها را تغییر داد و باید تا دفن کامل ویروس ادامه داشته باشد.
استاندار قزوین:
‍ استاندار قزوین گفت:رسانه های استان در حفظ انسجام و آرامش جامعه بی نظیر عمل کرده اند.
معاون استاندار قزوین:
معاون عمرانی استاندار قزوین گفت: اداره کل حفاظت محیط زیست باید هر چه زودتر تکلیف صنایع آلاینده محیط زیست را تعیین کند و ضمن شناسایی این صنایع زمینه را برای انتقال و جابه‌جایی این...
جانشین مقابله با کرونای استان قزوین:
جانشین مقابله با کرونای استان قزوین گفت: شهرستان‌های آبیک، البرز و بویین زهرا در وضعیت آبی کرونایی هستند که به معنای کم خطر تعریف شده است.
مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری:
مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری گفت:بودجه شهرداریها بر اساس الزامات و اولویت ها تصویب شود
رئیس کارگروه مدیریت حوادث و بلایای طبیعی استان
معاون عمرانی استاندار قزوین گفت: قزوین جزو ۳ استان نخست کشور در زمینه تکرار رخ دادن حوادث و بلایای طبیعی است و از ابتدای امسال تاکنون ۲۵۰ حادثه طبیعی در قزوین رخ داده است.
معاون رییس جمهوری در امور زنان و خانواده
معاون رییس جمهوری در امور زنان و خانواده گفت: در سال ۹۲ از ۴۱ درصد کارکنان زن دولت فقط پنج درصد مدیر بودند و امروز با همت رییس جمهوری و سیاست گذاری خوب انجام شده، حدود ۲۴ درصد از...
استاندار قزوین:
استاندار قزوین گفت: در راستای ایجاد اشتغال برای بانوان و کمک به اقتصاد خانواده ها، شهرک پوشاک در قزوین راه اندازی می شود
معاون امور بانوان و خانواده ریاست جمهوری به همراه استاندار قزوین از یک واحد پرورش گاو شیری در روستای رحمت آباد بوئین زهرا‌ بازدید کرد.
اشتراک در خبر های استانداری