رفتن به محتوای اصلی
استاندار قزوین:
استاندار قزوین گفت: بهره وری تولید در تمامی بخش ها از جمله موضوعاتی است که نیازمند ورود جدی اتاق بازرگانی است و این موضوع باید در صدر برنامه های اتاق قرار گیرد.
نشست صمیمی ائمه جمعه استان با محمدمهدی اعلایی استاندار قزوین برگزار شد.
محمدمهدی اعلایی استاندار قزوین به همراه عسگریان رئیس شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور از ورزشگاه ۱۵ هزار نفری سردار آزادگان بازدید کرد.
طی حکمی از سوی استاندار قزوین؛
طی حکمی از سوی محمدمهدی اعلایی استاندار قزوین، عباس کاظمی به عنوان رئیس ستاد انتخابات استان قزوین منصوب شد.
محمدرضایی بخشدار، حجت الاسلام باقری امام جمعه و تعدادی از مدیران و معتمدین شهر شال از توابع شهرستان بوئین زهرا با محمدمهدی اعلایی استاندار قزوین دیدار و گفتگو کردند.
طی حکمی از سوی استاندار قزوین؛
طی حکمی از سوی محمدمهدی اعلایی استاندار قزوین، حجت اله مددخانی به عنوان سرپرست فرمانداری شهرستان آبیک منصوب شد.
استاندار قزوین:
استاندار قزوین گفت: روابط عمومی ها به توسعه فضای رسانه ای استان با محوریت منافع مردم و در مسیر عدل و انصاف کمک کنند تا مسیر خدمت رسانی به اقشار مختلف تسهیل شود.
با حضور استاندار؛
آیین گرامیداشت هفته ارتباطات و روابط عمومی و تقدیر از مدیران روابط عمومی دستگاه های اجرایی استان قزوین با حضور محمدمهدی اعلایی استاندار قزوین برگزار شد.
با حضور استاندار؛
جلسه بررسی آماده سازی استادیوم ۱۵ هزار نفری قزوین جهت میزبانی مسابقات لیگ برتر با حضور محمدمهدی اعلایی استاندار قزوین و مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی برگزار شد...
محمدمهدی اعلایی استاندار قزوین با سید محمد آقامیری سرپرست وزارت جهاد کشاورزی دیدار و گفتگو کرد.
با حضور استاندار؛
جشن بزرگ "مثل معصومه" با حضور محمدمهدی اعلایی استاندار قزوین، علیخانی مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری، خورشیدی مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی...
وحید زرگر فرماندار، حجت الاسلام موسوی امام جمعه و تعدادی از مدیران شهری آوج با محمدمهدی اعلایی استاندار قزوین دیدار و گفتگو کردند.
به ریاست استاندار؛
جلسه کارگروه تنظیم بازار و قرارگاه امنیت غذایی استان قزوین به ریاست محمدمهدی اعلایی استاندار و حضور رحمانی معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای استاندار و تعدادی از...
استاندار قزوین در تماس تلفنی با مامور پلیسی که مانع خودکشی شهروند قزوینی شده بود، از وظیفه شناسی و اقدام بهنگام ستوان رحمانی تشکر کرد.
استاندار قزوین:
استاندار قزوین گفت: شأن و جایگاه خوشنویسی قزوین در سطح ایران اسلامی و فراتر از مرزها شناخته می شود و قزوین زبانزد، نام آور و صاحب سبک و ادعا در حوزه خوشنویسی است.
استاندار قزوین:
استاندار قزوین گفت: شهر قزوین دارای ظرفیت های متعدد احیاء نشده گردشگری و تاریخی است و باید سرمایه گذاران گردشگری برای ورود در این حوزه ترغیب شوند.
علی دارابی قائم‌مقام وزیر و معاون میراث‌فرهنگی وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی با محمدمهدی اعلایی استاندار قزوین دیدار و گفتگو کرد.
استاندار قزوین:
استاندار قزوین گفت: حج و طواف خانه خدا نماد تثبیت قدرت "الله" بر زمین و فرصت ناب بندگی و نزدیکی به خالق یکتاست.
استاندار قزوین:
استاندار قزوین گفت: اقدامات خوبی برای بخش طارم آغاز شده، با تکمیل و بهره برداری از این پروژه ها بسیاری از مشکلات این بخش حل شده و چهره متفاوتی از این منطقه شاهد خواهیم بود.
محمد مهدی اعلایی در جریان سفر یکروزه به بخش طارم سفلی از شرکت مس طارم بازدید کرد.
اشتراک در خبر های استانداری