رفتن به محتوای اصلی
استاندار قزوین:
استاندار قزوین گفت: با فروش اموال دولتی و مدارس بدون استفاده به بخش خصوصی و استفاده بهینه از اموال می توانیم شرایط بد اقتصادی را پشت سر بگذاریم.  
‍ استاندار قزوین بیان داشت:نظام آموزشی هر کشوری بستر راه توسعه پایدار آن را فراهم می کند
استاندار قزوین گفت: با فروش اموال دولتی و مدارس بدون استفاده به بخش خصوصی و استفاده بهینه از اموال می توانیم شرایط بد اقتصادی را پشت سر بگذاریم.
استاندار قزوین:
استاندار قزوین گفت: صیانت از فرهنگ و تاریخ قزوین، یک مسوولیت ملی است و باید همه دستگاه‌های اجرایی در تحقق این هدف به شهردار جدید کمک کنند.
استاندار قزوین گفت: با نهایی شدن عقد قرارداد با بخش خصوصی (کنسرسیوم سرمایه گذاری ) بزرگترین پروژه عمرانی و استراتژیک استان برای انتقال آب از سد طالقان به 15 شهر و 194 روستا کلید...
استاندار قزوین با تاکید بر اهتمام جدی و حمایت کامل جهت رفع موانع تولید در سطح استان گفت: مانع زدایی و حمایت از سرمایه‌گذاری در دستور کار قرار دارد.
معاون عمرانی استاندار قزوین:
دیدار اعضای ششمین دوره شورای اسلامی شهر آبیک با علی فرخ زاد معاون عمرانی استاندار قزوین پیش از ظهر امروز برگزار و مشکلات شهر آبیک در حوزه‌های مختلف مطرح شد.
استاندار قزوین:
استاندار قزوین گفت: امروز از ورزش به عنوان یکی از ارکان دیپلماسی نام می‌برند و دیپلماسی ورزشی می‌تواند نگاه جوامع را به یک کشور تغییر دهد.
مدیرکل امور اجتماعی استانداری قزوین تاکید کرد :
تکریم سالمندان باید بیشتر مورد توجه قرار بگیرد
مدیر کل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری گفت :مناسب سازی مبلمان شهری برای سالمندان در قزوین یک ضرورت است و باید در دستور کار مدیریت شهری قرار گیرد.
همزمان با اختتامیه ششمین دوسالانه خوشنویسی ایران در قزوین از تمبر دو سالانه خوشنویسی با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی رونمایی شد.
محمد مهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی عصر دوشنبه ضمن افتتاح نمایشگاه ششمین دوسالانه ملی خوشنویسی در قزوین، از این مجموعه بازدید کرد.
استاندار قزوین گفت:قزوین از پایگاههای مهم فرهنگ و ادب کشور است و ظرفیت بزرگی در این حوزه را در خود جای داده و تاریخ و تمدن هشت هزار ساله را دارد که آثار آن در سطح این استان نمایان...
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری قزوین با بیان اینکه احیای نماز در مدارس باید جزو اولویت های نخست ستاد اقامه نماز باشد، گفت: نهضت برپایی نماز به عنوان ستون دین در مدارس...
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار قزوین گفت: مهمترین بخش در مبارزه با قاچاق کالا و ارز آگاهی بخشی و اطلاع رسانی به مردم است.
استاندار قزوین گفت:استفاده از ظرفیت های دانش بنیان و تخصصی در راستای حل مشکلات این استان امری ضروری است و در این راستا لازم است در کارگروه پژوهش و فناوری فعالیت ها بر اساس این خط...
استاندار قزوین:
استاندار قزوین گفت: آموزش سالمندان برای حفظ سلامت جسمی و روحی آنان امری ضروری است و لازم است دستگاه های متولی در این زمینه برنامه ریزی های جامع و مدونی داشته باشند.
توجه به سلامت کلیه زنان اعم از زنان خانه‌دار، شاغل، کارمند ، کارگر و زنان سرپرست خانوار در اولویت برنامه‌ها قرار دارد.
استاندار قزوین گفت: با حمایت ها و پشتیبانی های انجام شده، ظرفیت تولید برخی صنایع استان از ۳۰ به ۱۰۰ درصد افزایش یافته است.
استاندار قزوین در پیامی به مناسبت اختتامیه ششمین دوسالانه ملی خوشنویسی ایران، هنر خوشنویسی را در معرفی و پاسداشت زبان و ادب فارسی دارای نقشی مهم و برجسته دانست.
استاندار قزوین به همراه جمعی از مسوولان استانی و محلی از چند واحد تولیدی در شهرستان تاکستان بازدید کرد.
اشتراک در خبر های استانداری