رفتن به محتوای اصلی
مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری تاکید کرد :
مدیر کل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری خبر داد :
عشایری در جلسه کمسیون ساماندهی اتباع خارجی شهرستان قزوین
مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری :
مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری گفت: به منظور رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در ایام شیوع کرونا و همچنین ترویج فرهنگ ازدواج، ضروری است پویش ازدواج آسان و به دور از...
مدیرکل مدیریت بحران استان:
مدیرکل مدیریت بحران استانداری قزوین گفت: مطالعات جامع خطرپذیری بازار سنتی قزوین از حیث حوادث طبیعی و غیرطبیعی امسال انجام می‌شود.
معاون اقتصادی استاندار قزوین:
معاون امور اقتصادی استاندار قزوین گفت: در شرایط فعلی کشور، بهترین و عاقلانه‌ترین راهکار برای تامین مالی بنگاه‌های اقتصادی استان، توجه به بازار سرمایه و حرکت به سمت بورس است.
استاندار قزوین:
استاندار قزوین گفت: ظرفیت‌های علمی، پژوهشی و تحقیقاتی جهاد دانشگاهی برای توسعه استان به کار گرفته شود تا بتوان بخشی از مشکلات جامعه را با دستاوردهای فناورانه این حوزه حل و فصل کرد...
معاون عمرانی استاندار:
معاون عمرانی استاندار تاکید کرد: مشکلات توزیع لاستیک در استان درجلسات تخصصی با حضور مسئولین امر ،در اسرع وقت بررسی و رفع شود.
استاندار قزوین:
استاندار قزوین تشکیل کمیته نظارت بر توزیع لاستیک در استان را ضروری دانست و گفت: هرگونه کمبود و مشکل در حوزه حمل و نقل، به خصوص در بخش توزیع لاستیک باید مدیریت و برطرف شود.
مدیرکل مدیریت بحران استان خبر داد:
مدیر کل مدیریت بحران استان گفت:ساخت و ساز غیر اصولی در بخش مرکزی البرز ، یک کشته و دو مصدوم بر جای گذاشت.
جانشین ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا در استان قزوین با بیان اینکه برخی از شهروندان کرونا را شوخی گرفتند، گفت: همراهی و همکاری مردم و جدی گرفتن کرونا از هر عملی موثرتر و...
مدیرکل امور اجتماعی استانداری قزوین تاکید کرد :
مردم از کمک به متکدیان سطح شهر خودداری کنند
مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری قزوین با بیان اینکه ضروری است که مردم از کمک به متکدیان سطح شهر خودداری کنند، گفت: این کار و پذیرفتن اینکه مردم نباید به افرادی که به...
استاندار قزوین:
استاندار قزوین گفت:باتغییرات اقلیم ومشکلات ناشی از افزایش مصرف بی رویه آب باید مدل های رفتاری در کشاورزی تغییر کند و چشم انداز و برنامه مدونی برای مدیریت منابع آب و خاک داشته...
جانشین ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا در استان:
سخنگوی ستاد کرونای استان قزوین گفت: ویروس کرونا به دلیل تغییر رفتار مردم در حال فوران است و اگر برای کنترل این ویروس خطرناک و مرگ بار اقدام نشود اتفاقات ناگواری رقم خواهد خورد.
معاون عمرانی استاندار:
معاون عمرانی استاندار تاکید کرد: در اصلاح طرح تفضیلی تاکستان تمامی کاربری های عمومی، از قبیل درمانی، مذهبی، فرهنگی، آموزشی و فضای سبز در نظر گرفته شود.
استاندار قزوین:
استاندار قزوین با بیان اینکه شهرک‌های صنعتی استان باید برای استقرار صنایع در رسته‌های مختلف درجه‌بندی شوند،گفت: باید کمیته‌ای متشکل از دستگاه‌های ذیربط برای بررسی و تشخیص در این...
استاندار قزوین گفت: تکمیل طرح‌های مرتبط با آب شرب از اولویت های کشور است و بر این اساس باید بهره‌برداری از سد بالاخانلو تا پایان کار دولت به اتمام برسد.
با حضور استاندار قزوین؛
با حضور استاندار قزوین و جمعی از مسئولان استانی بوستان بانوان دانسفهان به مساحت ۱۳۰۰ متر مورد بهره برداری قرار گرفت.
استاندار قزوین گفت: عملیات گازرسانی به واحدهای مستقر در مجتمع دامداران دانسفهان با هدف جهش تولیدات دامی باید تسریع پیدا کند.
استاندار قزوین:
استاندار قزوین گفت: مسوولان نباید در دیدارها و نشست‌ های خود وعده و یا قول‌ های محقق نشدنی به مردم بدهند چرا که‌ این اقدام‌ موجب‌ بدبینی جامعه‌ به دولت و حاکمیت می شود.
استاندار قزوین:
استاندار قزوین اظهار داشت: ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی باید به عنوان یک اصل در جامعه نهادینه شود، چرا که این مساله نقش مهمی در کاهش معضلات اجتماعی جوامع دارد.
رییس شورای اطلاع رسانی استان:
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار قزوین گفت: مراسم روز خبرنگار امسال متناسب با شرایط کرونا برنامه ریزی می‌شود تا از شیوع بیشتر این ویروس و تهدید سلامت شهروندان و خبرنگاران...
معاون سیاسی استاندار قزوین:
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار قزوین گفت: توانمندسازی و مهارت آموزی افراد ساکن در حاشیه شهرها تاثیر قابل توجهی در کاهش آسیب های اجتماعی دارد.
اشتراک در خبر های استانداری