رفتن به محتوای اصلی
محمد مهدی اعلایی استاندار قزوین و مجمع نمایندگان استان قزوین در مجلس شورای اسلامی در دیدار با وزیر نیرو مسائل مربوط به آب شرب، آب کشاورزی و برق واحد‌های صنعتی و کشاورزی استان...
سرپرست معاونت سیاسی استانداری:
عباس کاظمی سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری قزوین روز دوشنبه در ادامه نشست های هم افزایی و توانمندسازی سازمان های مردم نهاد گفت: سند تحول دولت مردمی که در...
معاون اقتصادی استاندار:
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای استاندار از افزایش ۲۰ درصدی یارانه ۳ دهک کم درآمد خبر داد.
طی حکمی از سوی استاندار قزوین؛
طی حکمی از سوی محمدمهدی اعلایی استاندار قزوین، حامد فتوحی به عنوان مدیرکل دفتر امور سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری قزوین منصوب شد.
استاندار قزوین:
استاندار قزوین گفت: به جهت بهبود وضعیت صادارت کشاورزان باید شرکت هایی برای مدیریت صادارت شکل بگیرد، موضوعی که در دنیا متداول است و در برخی از استان ها هم اجرایی شده است و باید با...
استاندار قزوین:
استاندار قزوین گفت: بهره وری تولید در تمامی بخش ها از جمله موضوعاتی است که نیازمند ورود جدی اتاق بازرگانی است و این موضوع باید در صدر برنامه های اتاق قرار گیرد.
استاندار قزوین:
استاندار قزوین گفت: بهره وری تولید در تمامی بخش ها از جمله موضوعاتی است که نیازمند ورود جدی اتاق بازرگانی است و این موضوع باید در صدر برنامه های اتاق قرار گیرد.
نشست صمیمی ائمه جمعه استان با محمدمهدی اعلایی استاندار قزوین برگزار شد.
محمدمهدی اعلایی استاندار قزوین به همراه عسگریان رئیس شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور از ورزشگاه ۱۵ هزار نفری سردار آزادگان بازدید کرد.
طی حکمی از سوی استاندار قزوین؛
طی حکمی از سوی محمدمهدی اعلایی استاندار قزوین، عباس کاظمی به عنوان رئیس ستاد انتخابات استان قزوین منصوب شد.
محمدرضایی بخشدار، حجت الاسلام باقری امام جمعه و تعدادی از مدیران و معتمدین شهر شال از توابع شهرستان بوئین زهرا با محمدمهدی اعلایی استاندار قزوین دیدار و گفتگو کردند.
طی حکمی از سوی استاندار قزوین؛
طی حکمی از سوی محمدمهدی اعلایی استاندار قزوین، حجت اله مددخانی به عنوان سرپرست فرمانداری شهرستان آبیک منصوب شد.
استاندار قزوین:
استاندار قزوین گفت: روابط عمومی ها به توسعه فضای رسانه ای استان با محوریت منافع مردم و در مسیر عدل و انصاف کمک کنند تا مسیر خدمت رسانی به اقشار مختلف تسهیل شود.
با حضور استاندار؛
آیین گرامیداشت هفته ارتباطات و روابط عمومی و تقدیر از مدیران روابط عمومی دستگاه های اجرایی استان قزوین با حضور محمدمهدی اعلایی استاندار قزوین برگزار شد.
با حضور استاندار؛
جلسه بررسی آماده سازی استادیوم ۱۵ هزار نفری قزوین جهت میزبانی مسابقات لیگ برتر با حضور محمدمهدی اعلایی استاندار قزوین و مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی برگزار شد...
محمدمهدی اعلایی استاندار قزوین با سید محمد آقامیری سرپرست وزارت جهاد کشاورزی دیدار و گفتگو کرد.
با حضور استاندار؛
جشن بزرگ "مثل معصومه" با حضور محمدمهدی اعلایی استاندار قزوین، علیخانی مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری، خورشیدی مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی...
وحید زرگر فرماندار، حجت الاسلام موسوی امام جمعه و تعدادی از مدیران شهری آوج با محمدمهدی اعلایی استاندار قزوین دیدار و گفتگو کردند.
به ریاست استاندار؛
جلسه کارگروه تنظیم بازار و قرارگاه امنیت غذایی استان قزوین به ریاست محمدمهدی اعلایی استاندار و حضور رحمانی معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای استاندار و تعدادی از...
استاندار قزوین در تماس تلفنی با مامور پلیسی که مانع خودکشی شهروند قزوینی شده بود، از وظیفه شناسی و اقدام بهنگام ستوان رحمانی تشکر کرد.
اشتراک در خبر های استانداری