استاندار قزوین: حضور پرشکوه مردم در انتخابات از مظاهر قوام نظام است

  • 28 Jun 2024
  • شناسه مطلب: 1555712
  • تعداد بازدید : 132

به گزارش روابط عمومی استانداری قزوین،

محمدمهدی اعلایی استاندار قزوین روز جمعه با حضور در محل اخذ رأی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مردم استان قزوین مانند مردم سایر کشور حماسه قابل توجهی را در تاریخ انقلاب در برگزاری انتخابات ریاست جمهوری رقم خواهند زد و برگ زرین دیگری را در انقلاب اسلامی به ارمغان خواهند آورد.

🔹وی افزود: تا ساعت ۱۰:۳۰ دقیقه امروز حدودا ۵۰ هزار نفر در استان قزوین مشارکت کرده اند و اطمینان داریم مردم عزیز استان تا پایان انتخابات حماسه بزرگی را رقم خواهند زد.

🔹اعلایی گفت: امروز به همراه مدیران اجرایی دولت سیزدهم در جوار امامزاده حسین (ع) و مزار شهدا حضور پیدا کرده ایم تا به مردم اعلام کنیم امانتی که با حمایت از دولت سیزدهم در اختیار خدمت گذاران شما قرار گرفته است با حداکثر امانت داری برای دولت چهاردهم محیا می شود و تحویل دولت جدید می شود.

🔹استاندار قزوین اضافه کرد: از مردم خوب استان دعوت می کنم که در اجابت فرمایش رهبر معظم انقلاب برای خلق حماسه پرشکوه و تقویت نظام حمهوری اسلامی مشارکت داشته باشند چراکه مهم ترین دستاورد انقلاب تصمیم گیری از سوی مردم است.

🔹نماینده عالی دولت در استان اظهار داشت: یکی از مظاهر قوام نظام حضور پرشکوه مردم در انتخابات است و مشارکت بالای انتخابات حمایت مردم از نظام را متجلی و فرآیند خدمت گذاری را پایدارتر می کند.

🔹وی افزود: امیدواریم فضای خدمتی که رئیس جمهور به صورت صادقانه در این کشور ماندگار کرد پس از ایشان هم ادامه پیدا کند.


اشتراک گذاری