استاندار قزوین: حمایت مجموعه مدیریتی استان از گروه خودروسازی مایان/ شرکت بیمه گر خسارت ها را براساس مفاد قانونی منعقد شده پرداخت خواهد کرد

  • 10 Jun 2024
  • شناسه مطلب: 1494923
  • تعداد بازدید : 55

  

استاندار قزوین گفت: حریق شرکت و آسیب وارد شده به آن واقعه ناراحت کننده ای بود، با تلاش آتش نشانان عملیات اطفا انجام شده و به جان کسی آسیب نرسیده است، مراحل کارشناسی خسارت های مالی هم در حال انجام است.

به گزارش روابط عمومی استانداری قزوین،

محمدمهدی اعلایی استاندار قزوین روز یکشنبه در حاشیه بازدید از گروه خودروسازی مایان اظهار داشت: این گروه صنعتی یکی از شرکت های خوب استان به حساب می آید و به استقرار آن در استان افتخار می کنیم.

وی افزود: این شرکت علاوه بر اینکه موضوع تولید را پیش می برد و به اقتصاد کشور کمک می کند در صنعت حمل و نقل هم موثر است، موضوعی که نشان دهنده اهمیت شرکت است. 

اعلایی گفت: حریق شرکت و آسیب وارد شده به آن واقعه ناراحت کننده ای بود، با تلاش آتش نشانان عملیات اطفا انجام شده و به جان کسی آسیب نرسیده است، مراحل کارشناسی خسارت های مالی هم در حال انجام است.

استاندار قزوین اضافه کرد: با درایت و خوش فکری مدیر مجموعه، این شرکت بیمه بوده است و شرکت بیمه گر خسارت ها را براساس مفاد قانونی منعقد شده پرداخت خواهد کرد، این موضوع از سوی مجموعه مدیریتی استان هم به صورت ویژه پیگیری خواهد شد.

نماینده عالی دولت در استان اظهار داشت: سایر حمایت های لازم برای بازگشت شرکت به روال سابق انجام خواهد شد و امیدواریم شرکت با تلاش کارگران پرتلاش و مدیران این مجموعه بهتر از گذشته به فعالیت خود ادامه دهد.


اشتراک گذاری