استفاده از امکانات و اموال دولتی در انتخابات به نفع نامزدها مغایر قانون بوده و ممنوع است

  • 23 Jun 2024
  • شناسه مطلب: 1537531
  • تعداد بازدید : 7987

 

مدیر کل حراست استانداری قزوین گفت: انتظار می رود مدیران و کارمندان به این موضوع توجه کنند که استفاده از امکانات و اموال دولتی در انتخابات به نفع نامزدها مغایر قانون بوده و ممنوع است.

به گزارش روابط عمومی استانداری قزوین،

گلدوز ها مشاور استاندار و مدیر کل حراست استانداری قزوین در همایش آموزشی توجیهی حراست‌های تابعه استانداری قزوین با موضوع انتخابات ریاست جمهوری که در سالن جلسات استانداری برگزار شد، تصریح کرد: مجموعه حراست ها نقش مهمی و حائز اهمیتی در برگزاری انتخابات با شکوه ایفا می کنند و باید چونان همیشه در راستای برگزاری انتخابات مسئولانه ظاهر شده و در راستای تسهیل در امر برگزاری این حماسه ملی برنامه ریزی لازم را داشته باشند.

وی افزود: لزوم اشراف اطلاعاتی در ارسال به موقع اخبار و گزارشات، جلوگیری از سو گیری و حمایت به نفع فرد و یا جریان خاص توسط عوامل دخیل در برگزاری انتخابات از جمله مهم ترین موضوعاتی است که باید از سوی حراست ها مدنظر قرار گیرد.

گفتنی است در این جلسه فتوحی دبیر ستاد انتخابات استان از آخرین وضعیت برگزاری انتخابات در استان گزارشی ارائه کرد و سپس حاضرین در خصوص موضوعات مرتبط با برگزاری انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری بحث و تبادل نظر کردند.


اشتراک گذاری