همزمانی جشن غدیر و تبلیغات انتخابات یک فرصت ویژه است

  • 23 Jun 2024
  • شناسه مطلب: 1537423
  • تعداد بازدید : 4902

به گزارش روابط عمومی استانداری قزوین،

نشست هم اندیشی برگزاری مراسم جشن عید سعید غدیر خم با ریاست عباس کاظمی معاون استاندار و با حضور خورشیدی مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری قزوین، حق شناس دبیر بنیاد غدیر استان، تعدادی از مدیران استانی و جمعی از موثرین و فعالان فرهنگی شهر قزوین برگزار شد. 

عباس کاظمی در این جلسه ضمن تاکید بر اهمیت برگزاری جشن خیابانی غدیر تصریح کرد: همزمانی ایام انتخابات و جشن بزرگ غدیر فرصت مناسبی برای ارائه کارهای متفاوت است، با توجه به همزمانی جشن غدیر با آخرین روز مناظرات انتخاباتی باید تمهیدات ویژه ای در نظر گرفته شود و ستادهای انتخاباتی لازم است همکاری و همیاری لازم را با جشن های خیابانی داشته باشند.

وی افزود: کلیه مسئولان ستادهای انتخاباتی ملزم به رعایت قوانین و مقرارت تعیین شده هستند، نظارت به صورت مستمر اجرا و  بدون ملاحظه با تخلفات برخورد می‌شود. 

وی گفت:  تمهیدات امنیتی و ترافیکی باید اندیشیده شود و در این میان  هماهنگی با فرمانداری قزوین دارای اهمیت است، از طرفی مسدود کردن معابر نباید نارضایتی ای  به وجود بیاورد بنابراین نیاز است که اطلاع رسانی گسترده نسبت به این موضوع انجام شود. 

گفتنی است؛ در این جلسه ضمن تاکید بر اهمیت ویژه این روز و بررسی تجارب سال های گذشته درخصوص هم افزایی بین دستگاه ها و مجموعه های مردمی در جهت برگزاری هر چه باشکوه تر  این عید بزرگ تبادل نظر شد.


اشتراک گذاری